Středa 4. října 2023
ikona hodiny18. 3. 2020 10:21

Odložená konference

Dne 23.dubna 2020 měl proběhnout již V. ročník Konference Péče o zdraví zaměstnanců. Vzhledem k současné aktuální situaci a všem opatřením Vlády ČR směřujícím ke zvládnutí epidemie koronaviru v ČR jsme bohužel nuceni konferenci odložit do „lepších časů“. Předpokládáme na podzim tohoto roku.

Yvona Hartlová autor

projekt Firma pro zdraví

Pevně věříme, že v této komplikované době se firmám zapojeným do projektu Firma pro zdraví podaří zúročit moudrost a prozíravost, s jakou nadstandardně přistupovaly k péči o zdraví svých zaměstnanců – v podobě psychicky i fyzicky odolných, loajálních a kooperujících lidí. Přáli bychom si, aby v tomto duchu rezonovala i sdělení certifikujících firem na odložené konferenci na podzim 2020.

Pomozme si navzájem

Podařilo se nám vybudovat společenství a zároveň databázi firem a podniků z různých oborů napříč republikou. Aktuálně každý řeší svoji situaci. Je však možné si navzájem pomoci. Napište, co postrádáte nebo co nabízíte, a my vás propojíme. Networking, spolupráce a komunikace jsou v této době platnou hodnotou. Jsme připraveni vám poskytnout i odbornou pomoc. Naši odborní garanti jsou společenskými autoritami, radí v médiích a poskytují rozhovory. A jsou připraveni pomoci i vám, využijte této příležitosti ke komunikaci a informovanosti vašich zaměstnanců.

Program se nemění

V Hlavním sále Senátu PČR měli v dubnu pod záštitou předsedy Výboru pro zdravotnictví MUDr. Lumíra Kantora, Ph.D., představit své projekty zaměstnavatelé, kteří jsou příkladem v prosazování zdravého životního stylu na pracovišti i harmonizaci pracovního a rodinného života. Odborný garant konference prof. MUDr. Jan Pirk, DrSc., měl promluvit na téma Prevence onemocnění kardiovaskulárního systému, a MUDr. Oldřich Šubrt měl představit světové novinky a trendy v oblasti péče o zdraví a osobní spokojenosti zaměstnanců ve firmách. Věříme, že se všemi se na podzim setkáme a že i v novém termínu bude tým Firmy pro zdraví opět na konferenci inspirovat všechny podniky a organizace, pro které je téma zdraví zaměstnanců aktuální součástí firemní kultury.

Nejnovější články

Pohled z praxe
O krok napřed před nejlepšími

Tolik dnešní tak trochu jiný pohled na Konplan,...

V příští epizodě se zaměříme na to, co...

Aktuality
Začíná lázeňský a balneologický kongres

„Přípravy tohoto setkání byly opravdu dlouhé a intenzivní,...

Program je rozdělen do tří sekcí – ESPA,...

Analýzy
Přes 40 % zákazníků neplatí faktury včas

„Opožděné platby zatím větší část firem finančně nepoškozuje....

„Pracovníky, které firmy potřebují na dokončení zakázek, ale...

Nejnovější Aktuality

Aktuality
Začíná lázeňský a balneologický kongres

„Přípravy tohoto setkání byly opravdu dlouhé a intenzivní,...

Program je rozdělen do tří sekcí – ESPA,...

Aktuality
Deváťáci vybírají studijní obory

„Díky silným populačním ročníkům se budou počty žáků...

Letošní burzy startují akcí ve Vimperku, následovat bude...

Dle Národního pedagogického institutu (NPI) a jeho průzkumu...

Aktuality
Představujeme inovativní dopravně-inženýrský software TrafficFlow

Software TrafficFlow je propojen s videoanalytickými nástroji a...

TrafficFlow využívá špičkové technologie zpracování obrazu, včetně výkonného...