×

MICE – speciální příloha časopisu KOMORA

Pondělí 20. března 2023
Přihlásit se / Zaregistrovat se
ikona hodiny6. 9. 2022 08:00

Těšte se na trendy barev a materiálů pro interiéry

Podzimní veletrh nábytku, interiérů a bytového designu FOR INTERIOR bude přehlídkou novinek a trendů ze světa nábytku a interiérového designu. Ve dnech 20. až 24. září se v PVA EXPO PRAHA sejdou tuzemské i zahraniční značky, představí se novinky i kvalitní řemeslo a profesionálové z oboru uvedou atraktivní doprovodný program. Partnerem veletrhu FOR INTERIOR 2022 je Skupina ČEZ. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

Foto: FOR INTERIOR Veletrh FOR INTERIOR v září uvede trendy barev a materiálů pro interiéry, bytový design i tisíce modelů nábytku Foto: FOR INTERIOR

FOR INTERIOR je nejvýznamnější oborovou událostí, na níž se scházejí výrobci, dodavatelé a značky nábytkářského oboru a bytového designu. Své produkty nabídnou veřejnosti také firmy zaměřující se na stále populárnější akustická řešení v interiérech, například DISK MULTIMEDIA nebo Acutec. V PVA EXPO PRAHA kolekce sedaček představí například JECH, Nejči, Bytcentrum, Aksamite nebo Home Studio Kejík, v sekci postelí bude možné vybírat u firem Magniflex, Postelia nebo Eurotest. Chybět nebudou výrobky tradičních firem Jelínek – výroba nábytku, Kaplan nábytek či Rott Design. Mezi zahraničními značkami najdou zájemci Hettich, JV POHODA, MSJ, Scandium nebo Valpaint. S designovými novinkami se představí Timberiant, Dubovina, Javorina, Truhlářství Kaucký a další.

Foto: FOR INTERIOR Jaké jsou současné trendy nábytku? Foto: FOR INTERIOR

Na veletrhu bude možné zúčastnit se i mnoha akcí v rámci doprovodného programu v INTERIOR CAFÉ ve Vstupní hale I. Jaké trendy v barvách a materiálech jsou v současnosti v oblibě, to předvede ukázkový interiér, realizovaný ve spolupráci s designérkou Ivou Bastlovou a jejími partnery. Zájemci si budou moci prohlédnout kuchyň spojenou s jídelnou, obývací částí a doplněnou do posledního detailu doladěnou šatnou. Každý den od 14 hodin bude v INTERIOR CAFÉ probíhat přednáška TRENDOVÉ BARVY A MATERIÁLY s tématem trendů z milánského veletrhu Salone del Mobile, doplněná komentovanou prohlídkou expozice Ukázkový interiér v trendy barvách. Od středy do pátku program přinese workshop Macramé a v sobotu workshop patinování rámečku s Balakrylem, to vše ve spolupráci s magazínem Blesk bydlení vždy od 13 hodin.

Také letošní podzimní FOR INTERIOR se koná v souběhu se stavebním veletrhem FOR ARCH a návštěvníkům bude k dispozici komplexní portfolio firem, produktů a služeb od návrhu stavby až po finální zařízení interiéru. Více na www.forinterior.cz.

Nejnovější články

Expertní pohled
Proč je LinkedIn jedničkou pro byznys?

A ač to bude znít neuvěřitelně, konkurence je...

Jen je potřeba vědět jak na to. K úspěchu...

Analýzy
Rostou hlavně firmy s vyšší přidanou hodnotou

„Malé a střední podniky pomáhaly s přechodem z...

Rozvoj malých (zaměstnávají méně než 50 zaměstnanců a...

Podle Hospodářské komory lze za úspěch tuzemské ekonomiky...

Nezařazené
Zájem Pobaltí zvýšil veletrh v litevském Vilniusu

Veletrh ve Vilniusu navštívilo 9 100 lidí a...

Na veletrhu by také zájem o kempování v...

Nejnovější Advertorial

Cestovní ruch
Jízdenky na Leo Express: V předstihu a výhodněji

S vlaky Leo Express můžete cestovat z Prahy...

Vaše dovolená začne již na palubě vlakových spojů....

S podzimem Leo Express obměňuje také menu ve...

Díky věrnostnímu programu Smile Club můžete čerpat mnoho...

Poznejte novinky pohostinství

FOR GASTRO & HOTEL se po roce vrací...

Portfolio hned dvanácti firem nabízejících české potraviny na...

Cestovní ruch
Chorvatský podzim láká na zážitkové plavby

Více než 1 200 ostrovů a 1 700...

Více než 60 dobře vybavených přístavů – kde...

Kromě vína a přírody je dalším důvodem, proč...

Po stopách Jacquese Cousteaua se naopak můžete plavit...

Bez větru se samozřejmě neplachtí  – a toho...