×

MICE – speciální příloha časopisu KOMORA

Prague Marriott Hotel je partnerem princezny

Turistický průmysl prochází velkými změnami, to tradiční dávno přestalo stačit. Řada firem hledá nové možnosti a příležitosti, jak o sobě dát vědět a pozvat nové zákazníky. Poměrně neotřelý marketingový krok má za sebou i pražský hotel Marriott, který cílí i na domácí klientelu – stal se partnerem princezny. Tedy, přesněji řečeno, stal se partnerem dlouho očekávaného druhého dílu úspěšné české fantasy pohádky Princezna zakletá v čase, který je právě v kinech.

Tereza Procházková ikona hodiny21. 11. 2022 12:00
Foto: Marriott Princezny zakleté v čase se ujal pražský hotel Marriott Foto: Marriott

Pro slavnostní premiéru pohádky v pražském Slovanském domě připravila ochutnávku domácích sušenek a brownies restaurace The Artisan, která se nachází v přízemí hotelu Marriott a rozhodně stojí za návštěvu, protože její nabídka je v mnohém unikátní – tým pod vedením šéfkuchaře Davida Rejhona zpracovává suroviny doslova bez odpadů a vyrábí si celou řadu velmi zajímavých a ojedinělých polotovarů, které obyčejné jídlo mohou povýšit na mimořádné. Ačkoliv, obyčejné jídlo v nabídce restaurace vlastně nenajdete, co pokrm, to do detailu vyladěný originál.

I proto dostala restaurace i možnost uspořádal exkluzivní afterpatry pro hvězdy a tvůrce filmu a VIP hosty, kde bohatý raut doplnila široká nabídka nápojů, kterou korunoval tematický pohádkový koktejl namíchaný barmany restaurace The Artisan speciálně pro tento večer.

„Partnerství s filmem Princezna zakletá v čase II je pro nás skvělá příležitost podpořit tento jedinečný projekt, na kterém s obrovským nasazením pracovala celá řada talentovaných lidí, a tím i českou kulturní scénu, což je náš dlouhodobý závazek,“ uvedl Štěpán Malý, obchodní a marketingový ředitel pražského hotelu Marriott. „Bylo nám velkým potěšením přivítat u nás tvůrce a hlavní protagonisty filmu a vzhledem k tomu, že nejdéle u nás byla ubytována představitelka princezny Natalia Germani, tak jsme se rozhodli přejmenovat její pokoj v období premiéry filmu na Princeznino apartmá. Pobyt v něm bude možné vyhrát v několika soutěžích a výherci si tak budou moci užít stejný komfort jako filmová princezna.“

Prague Marriott Hotel

Prague Marriott Hotel se nachází v centru hlavního města v docházkové vzdálenosti od nejznámějších historických památek a oblíbených nákupních center. Nově zrekonstruovaný hotel nabízí moderně zařízené, prostorné pokoje a luxusní apartmá. Součástí rekonstrukce je také nový koncept restaurace The Artisan s otevřenou kuchyní, která se zaměřuje na moderní české pokrmy ze sezónních produktů od lokálních farmářů. Opravdovým kulinářským zážitkem jsou brunche pro celou rodinu. V rámci hotelu jsou k dispozici i moderní konferenční prostory, fitness či garáž pro 400 aut. Prague Marriott hotel partnersky podporuje celou řadu významných kulturních a sportovních akcí v ČR.

Nejnovější články

Analýzy ze Spořky
Elektromobilita: Čína jako globální lídr!?

V Evropě by tento podíl měl dosahovat 15...

Počet registrací elektromobilů v EU mezi roky 2022...

V roce 2022 bylo v ČR celkem vyrobeno...

Expertní pohled
To nejhorší ještě zdaleka není za námi

S ohledem na stávající vývoj globální ekonomiky se...

Stále jsme nepřekročili kritickou únorovou hranici, ale vše...

Minulý měsíc Evropa zavedla cenové stropy na ruskou...

Nezařazené
Situace malých a středních podniků se mírně zlepšila

„Recese, kterou Česká republika procházela od druhé poloviny...

Z nových dat Hospodářské komory vyplývá, že nejvíce...

„Zlomovou se ale stala druhá polovina roku 2022,...

Nejnovější Cestovní ruch

Cestovní ruch
Turisté ze Zálivu chtějí komfort, bezpečí a exkluzivity

Nejčastěji obyvatelé Spojených Arabských Emirátů, Saúdské Arábie, Kuvajtu,...

Významný segment blízkovýchodních turistů představují Izraelci. Jde o...

Cestovní ruch
Britové i Američané plánují letos cestovat víc než loni

Průzkumy uvádějí, že obyvatelé Spojených států a Spojeného...

Exportní workshopy cílí na specifika trhů, kde má...

Cestovní ruch
Obnovení leteckých spojů restartuje turismus z Asie

Loni v říjnu Japonsko obnovilo bezvízový styk a...

Exportní workshopy cílí na specifika trhů, kde má...