Sobota 15. června 2024
ikona hodiny29. 6. 2023 06:00

Capexus získává prestižní ocenění Kanceláře roku

Capexus, lídr v oblasti designu a realizace moderních kanceláří i dalších komerčních prostor, slaví velký úspěch. Pečlivá práce a inovativní koncept byly oceněny v soutěži Kanceláře roku 2022, konkrétně v kategorii IT kanceláře.

Martina Kymrová autor

Foto: Capexus Za IT kanceláře pro LMC získává Capexus ocenění Kancelář roku Foto: Capexus

Společnost LMC patří k nejvýznamnějším subjektům v oblasti HR a online nabídky zaměstnání v České republice. Její nové kanceláře, navržené dvojicí architektů Martinem Židkem a Lucií Červinkovou, zaujaly odbornou porotu jedinečným konceptem, kreativitou, ergonomií a důrazem na týmovou sounáležitost. Capexus se zaměřil na vytvoření moderního pracovního prostředí, které podporuje spolupráci a pohodu zaměstnanců v souladu s workplace analýzou. Tu samotný Capexus zpracoval. Právě takový přístup ocenila porota jako jednoznačně nejlepší v kategorii IT kanceláře.

Pro kvalitní návrh kanceláře je zásadní dobře poznat klienta a na tomto projektu bylo co poznávat, LMC kultura je jedinečná a svébytná. A také velmi sympatická, komunitní, přátelská. Díky sérii workshopů s vedením i ambasadory z řad zaměstnanců jsme sesbírali podněty k tomu, co si přejí ve fungování kanceláře zachovat, i jaké nové prostory a vybavení jednotlivé týmy potřebují. Celý workplace koncept je postavený na odvaze LMC osvojit si nové způsoby práce, jít vstříc hybridnímu fungování a mít prst na tepu doby,“ komentuje oblast workplace analýzy Lucie Hudák Malá, Head of Workplace Consultancy ve společnosti Capexus.

Capexus, člen skupiny ČEZ ESCO, se specializuje na design a realizaci moderních komerčních prostor. S důrazem na inovaci, ergonomii a udržitelnost se Capexus zaměřuje na tvorbu pracovních prostorů, které podporují efektivitu, spolupráci a pohodu zaměstnanců. Společnost poskytuje komplexní služby včetně konzultací, designu, projektového managementu, výstavby a vybavení kanceláří. Capexus spolupracuje s renomovanými klienty v České republice i v zahraničí a má bohaté zkušenosti ze stovek projektů různých velikostí a oborů.

Specifika designu přibližuje architektka Lucie Červinková: „Kanceláře společnosti LMC vynikají tím, že jsou navrženy v synergii s pěti elementy feng-šuej, které se významně promítly do celkového řešení interiéru. Při návrhu jsme se zaměřili na použití přírodních materiálů. Povrchům dominuje dřevo a v prostoru se nevyhnete všudypřítomné zeleni. Dispozice je koncipována tak, aby energie plynule prostupovala prostorem, neunikala ven, ani se nikde příliš nakumulovala. Unikátní atmosféru kanceláří dotváří kvetoucí sakury, ratanové svítidla a závěsná houpací křesla. Kanceláře nejsou určeny jen pro práci, ale také k sociální interakci a někdy je třeba dobít i pomyslné baterky. K tomu v LMC slouží ZEN garden, nebo čajovna.

Soutěž Kanceláře roku je prestižní událost, která každoročně hodnotí a oceňuje nejlepší projekty kancelářských prostor v České republice. Capexus se v letošním roce dostal do finále rovnou se šesti dalšími projekty, na kterých se podílel. Patří mezi ně Heureka, Pfizer, Price f(x), Bird & Bird, Near & Dear a v neposlední řadě projekt vlastních kanceláří v budově River Corner.

Capexus si zakládá na své schopnosti vytvářet moderní a funkční prostory od A do Z. To vše s ohledem na aktuální trendy, moderní technologie i udržitelnost. Vítězství v soutěži Kanceláře roku je potvrzením vynikajícího designu a unikátního přístupu.

Nejnovější články

Aktuality
Na Univerzitě Pardubice proběhne v úterý Technology Day

„Univerzita a aplikační průmyslová sféra by neměly tvořit...

Technologie, které univerzita v rámci akce představí, jsou...

Univerzita Pardubice plánuje po pilotní akci Technology Day...

Trendy
Vyladěný event jako vizitka vaší společnosti

Odborné eventy jsou bezpochyby nezbytné pro další rozvoj,...

Nechcete celou akci strávit v uzavřených prostorách velkého konferenčního...

Dobré jídlo a pití nesmí chybět na žádném...

Zvláštní pozornost si zaslouží doprovodný program. Resort disponuje...

Největší doména resortu? Jednoznačně 27 jamkové profesionální golfové...

Fantazii se ale meze nekladou. „Pro jednu z firem...

Expertní pohled
Využijte potenciál firemních vozů naplno

Proč si pořídit monitoring vozidel? Čím může usnadnit...

Kniha jízd nebo sledování aktuální polohy jsou základní...

Jde o tzv. Vysvědčení řidiče. Jedná se o pravidelné hodnocení jízdních...

Nejnovější Aktuality

Aktuality
Na Univerzitě Pardubice proběhne v úterý Technology Day

„Univerzita a aplikační průmyslová sféra by neměly tvořit...

Technologie, které univerzita v rámci akce představí, jsou...

Univerzita Pardubice plánuje po pilotní akci Technology Day...

Aktuality
Méně papírování, více podnikání

Podle Právního elektronického systému Hospodářské komory stát v současnosti...

Hospodářská komora také provedla kvalifikované odhady. Podle propočtů...

Aktuality
Podnikatelé se chtějí podílet na financování strategických investic

„Nepodceňujme a važme si toho, že tu máme...

Prezident Svazu průmyslu Jan Rafaj je přesvědčen, že...