Úterý 3. října 2023
ikona hodiny29. 6. 2023 06:00

Capexus získává prestižní ocenění Kanceláře roku

Capexus, lídr v oblasti designu a realizace moderních kanceláří i dalších komerčních prostor, slaví velký úspěch. Pečlivá práce a inovativní koncept byly oceněny v soutěži Kanceláře roku 2022, konkrétně v kategorii IT kanceláře.

Martina Kymrová autor

Foto: Capexus Za IT kanceláře pro LMC získává Capexus ocenění Kancelář roku Foto: Capexus

Společnost LMC patří k nejvýznamnějším subjektům v oblasti HR a online nabídky zaměstnání v České republice. Její nové kanceláře, navržené dvojicí architektů Martinem Židkem a Lucií Červinkovou, zaujaly odbornou porotu jedinečným konceptem, kreativitou, ergonomií a důrazem na týmovou sounáležitost. Capexus se zaměřil na vytvoření moderního pracovního prostředí, které podporuje spolupráci a pohodu zaměstnanců v souladu s workplace analýzou. Tu samotný Capexus zpracoval. Právě takový přístup ocenila porota jako jednoznačně nejlepší v kategorii IT kanceláře.

Pro kvalitní návrh kanceláře je zásadní dobře poznat klienta a na tomto projektu bylo co poznávat, LMC kultura je jedinečná a svébytná. A také velmi sympatická, komunitní, přátelská. Díky sérii workshopů s vedením i ambasadory z řad zaměstnanců jsme sesbírali podněty k tomu, co si přejí ve fungování kanceláře zachovat, i jaké nové prostory a vybavení jednotlivé týmy potřebují. Celý workplace koncept je postavený na odvaze LMC osvojit si nové způsoby práce, jít vstříc hybridnímu fungování a mít prst na tepu doby,“ komentuje oblast workplace analýzy Lucie Hudák Malá, Head of Workplace Consultancy ve společnosti Capexus.

Capexus, člen skupiny ČEZ ESCO, se specializuje na design a realizaci moderních komerčních prostor. S důrazem na inovaci, ergonomii a udržitelnost se Capexus zaměřuje na tvorbu pracovních prostorů, které podporují efektivitu, spolupráci a pohodu zaměstnanců. Společnost poskytuje komplexní služby včetně konzultací, designu, projektového managementu, výstavby a vybavení kanceláří. Capexus spolupracuje s renomovanými klienty v České republice i v zahraničí a má bohaté zkušenosti ze stovek projektů různých velikostí a oborů.

Specifika designu přibližuje architektka Lucie Červinková: „Kanceláře společnosti LMC vynikají tím, že jsou navrženy v synergii s pěti elementy feng-šuej, které se významně promítly do celkového řešení interiéru. Při návrhu jsme se zaměřili na použití přírodních materiálů. Povrchům dominuje dřevo a v prostoru se nevyhnete všudypřítomné zeleni. Dispozice je koncipována tak, aby energie plynule prostupovala prostorem, neunikala ven, ani se nikde příliš nakumulovala. Unikátní atmosféru kanceláří dotváří kvetoucí sakury, ratanové svítidla a závěsná houpací křesla. Kanceláře nejsou určeny jen pro práci, ale také k sociální interakci a někdy je třeba dobít i pomyslné baterky. K tomu v LMC slouží ZEN garden, nebo čajovna.

Soutěž Kanceláře roku je prestižní událost, která každoročně hodnotí a oceňuje nejlepší projekty kancelářských prostor v České republice. Capexus se v letošním roce dostal do finále rovnou se šesti dalšími projekty, na kterých se podílel. Patří mezi ně Heureka, Pfizer, Price f(x), Bird & Bird, Near & Dear a v neposlední řadě projekt vlastních kanceláří v budově River Corner.

Capexus si zakládá na své schopnosti vytvářet moderní a funkční prostory od A do Z. To vše s ohledem na aktuální trendy, moderní technologie i udržitelnost. Vítězství v soutěži Kanceláře roku je potvrzením vynikajícího designu a unikátního přístupu.

Nejnovější články

Trendy
Na vlně esportu: Český startup upevňuje pozice v zahraničí

V bettingu zaznamenává Oddin.gg především stále větší význam...

Sledování esportových zápasů je stále silnějším rivalem sledování...

Oddin.gg je českou firmou s globálním týmem, který...

Analýzy
Veřejný sektor utrácí za zadané veřejné zakázky více než vloni

V 1. pololetí 2023 bylo vydáno 5 191...

Určitá část z oznámených zakázek je v následujících...

„Po odečtení zadaných a zrušených zakázek na uchazeče...

V první polovině letošního roku bylo vysoutěženo a...

Názory
Tuzemský průmysl dál šlape na brzdu

Aktivitu ve zpracovatelském průmyslu tlumí především slabá poptávka,...

Utlumená poptávka po zboží i vstupech přispěla k...

Shrnuto, podtrženo, zářijová data PMI ukázala slabou výkonost...

Nejnovější Aktuality

Aktuality
Představujeme inovativní dopravně-inženýrský software TrafficFlow

Software TrafficFlow je propojen s videoanalytickými nástroji a...

TrafficFlow využívá špičkové technologie zpracování obrazu, včetně výkonného...

Aktuality
MEWS raketově roste v Evropě

Od svého založení v roce 2012 se Mews...

Mews také nadále spolupracuje s většími řetězci, nově...

„Jsme potěšeni, že naše francouzské portfolio se rozrostlo...

Expertní pohled
Uvolnit podnikatelům ruce

Pane ministře, jak Ministerstvo zdravotnictví pomáhá podnikatelům? Naší...