Pátek 21. června 2024
ikona hodiny1. 11. 2023 15:16

Starway ‘23

Coral Travel CZ slaví svou první sezónu na českém trhu

Cestovní kancelář Coral Travel CZ úspěšně zakončila první letní sezónu svého působení v oblasti cestovního ruchu v České republice. U této krásné příležitosti uspořádala v srdci Turecké riviéry oslavu pro své partnery, kteří mají na jejím úspěchu zásadní podíl.

Zuzana Čadilová autor

Foto: Coral Travel CZ Coral Travel CZ oslavil svou úspěšnou první letní sezónu na českém trhu. Foto: Coral Travel CZ

Exkluzivní akci zvanou Starway, během níž jsou oceněni nejúspěšnější prodejci, pořádají jednotlivé pobočky značky Coral Travel každý rok a pokaždé se jedná o mimořádnou událost a vrchol celé sezóny. „Starway už se stala za ta léta tradicí a mezi cestovními agenturami, které spolupracují s Coral Travel, si získala velkou oblibu,“ říká Klára Hálková, marketingová manažerka Coral Travel CZ.

Mezinárodní skupina Coral Travel Group (dříve OTI Holding), do které cestovní kanceláře Coral Travel spadají, má svou základnu v Turecku, funguje však již 30 let v mnoha odvětvích cestovního ruchu a představuje ji 37 společností ve 22 zemích. Letos do její rodiny přibyl i Coral Travel CZ působící v České republice. Přitom se opírá o sílu a zkušenosti holdingu a jako turecký touroperátor disponuje nejširší nabídkou zájezdů do Turecka na našem trhu.

Oslava v nitru turecké přírody

Zdařilý průběh prvního náročného roku je třeba náležitě oslavit. Coral Travel CZ sezval zástupce cestovních agentur s nejlepšími výsledky z celé České republiky, aby je nejen ocenil, ale také odměnil několikadenním pobytem v luxusním prostředí. A kam jinam než do Turecka, domovské země této cestovní kanceláře.

Starway ‘23, pořádaná Coral Travel CZ, se uskutečnila od 29. října do 1. listopadu 2023 v Beleku. Vyslance Coral Travel CZ, oceněné agenty i další hosty přivítal elegantní Xanadu Resort situovaný do malebného prostředí uprostřed borového háje, kde mohli během programu odpočívat, bavit se a vychutnat si speciality turecké kuchyně.

Foto: Coral Travel CZ Čeští účastníci Starway '23 Foto: Coral Travel CZ

Nabitý program během celé Starway

Organizátoři připravili pro své hosty unikátní galavečer, během něhož byly předány ceny cestovním agenturám z Prahy a okolí (s méně než pěti pobočkami), agenturám z regionů (s méně než pěti pobočkami), agenturám z celé ČR s více než patnácti prodejci a agenturám, které mají po celé ČR více než deset poboček.

Cenu a diplom převzali zástupci cestovních agentur z rukou Mehmeta Benliho, generálního ředitele české pobočky Coral Travel. „Touto cenou chceme našim prodejcům vyjádřit uznání a současně poděkování nejen za prodeje v uplynulém roce, ale především za důvěru v naši společnost a mimořádné nasazení při propagaci značky Coral Travel v České republice,“ vysvětluje Klára Hálková.

Vedle slavnostního večera čekala na pozvané partnery také prezentace nabídky Coral Travel CZ s First Minute zájezdy na letní sezónu 2024, výlet do historického centra Antalye či odpolední party s grilováním na pláži na rozloučenou.

Zhodnocení uplynulé sezóny a výhled do budoucna

„Sezonu jsme zahájili na poslední chvíli a na českém trhu nebyli příliš známí. I přes tuto skutečnost, ke které se přidala inflace a zvýšení cen pohonných hmot, byla však poptávka po zahraničních zájezdech velmi dobrá. Mimo jiné i díky spolupráci s cestovními agenturami a podpoře společnosti Odeon Tours, jedničky v incomingu v naší hlavní destinaci Turecko, jsme zprostředkovali dovolenou pro několik desítek tisíc klientů. Tým lidí, který se nám podařilo dát dohromady, byl pro tento úspěch naprosto klíčový, ať už jde o uzavírání smluv s hotely nebo zajištění služeb na vysoké úrovni,“ dodává Klára Hálková.

Coral Travel CZ úspěšně vplul do vln českého cestovního ruchu a očekává se, že vysoko nasazenou laťku v příští sezóně ještě překoná.

Nejnovější články

Cestovní ruch
Pražské zastupitelstvo schválilo novou strategii cestovní ruchu

Součástí strategie na roky 2024–2027 jsou i konkrétní...

Vyhodnocení Koncepce příjezdového cestovního ruchu Zájmy Prahy na...

Pohled z praxe
Digitalizace HR: Trend, který mění svět podnikání

Firmy se primárně zaměřují na digitalizaci výroby a...

„Pokud personální oddělení stále využívá převážně papírové dokumenty,...

Nové technologie se v HR aktuálně využívají v rámci...

Analýzy
Stavby se prodražují kvůli neočekávaným nákladům

Z průzkumu společnosti CEEC Research vyplývá, že 26...

Klíčovou roli v regulaci stavebního procesu, a tedy...

Dobré i špatné zkušenosti s řešením neočekávaných nákladů u...

Údaje vycházejí z Kvartální analýzy českého stavebnictví Q2/2024 zpracované...

Nejnovější Aktuality

Cestovní ruch
Pražské zastupitelstvo schválilo novou strategii cestovní ruchu

Součástí strategie na roky 2024–2027 jsou i konkrétní...

Vyhodnocení Koncepce příjezdového cestovního ruchu Zájmy Prahy na...

Analýzy
Stavby se prodražují kvůli neočekávaným nákladům

Z průzkumu společnosti CEEC Research vyplývá, že 26...

Klíčovou roli v regulaci stavebního procesu, a tedy...

Dobré i špatné zkušenosti s řešením neočekávaných nákladů u...

Údaje vycházejí z Kvartální analýzy českého stavebnictví Q2/2024 zpracované...

Aktuality
V Praze se konal největší bitcoinový festival v Evropě

V Praze během svého vystoupení mimo jiné představil 21...

Češi si bitcoin opravdu velmi oblíbili. K více...