Pondělí 4. prosince 2023
ikona hodiny1. 11. 2023 15:16

Starway ‘23

Coral Travel CZ slaví svou první sezónu na českém trhu

Cestovní kancelář Coral Travel CZ úspěšně zakončila první letní sezónu svého působení v oblasti cestovního ruchu v České republice. U této krásné příležitosti uspořádala v srdci Turecké riviéry oslavu pro své partnery, kteří mají na jejím úspěchu zásadní podíl.

Zuzana Čadilová autor

Foto: Coral Travel CZ Coral Travel CZ oslavil svou úspěšnou první letní sezónu na českém trhu. Foto: Coral Travel CZ

Exkluzivní akci zvanou Starway, během níž jsou oceněni nejúspěšnější prodejci, pořádají jednotlivé pobočky značky Coral Travel každý rok a pokaždé se jedná o mimořádnou událost a vrchol celé sezóny. „Starway už se stala za ta léta tradicí a mezi cestovními agenturami, které spolupracují s Coral Travel, si získala velkou oblibu,“ říká Klára Hálková, marketingová manažerka Coral Travel CZ.

Mezinárodní skupina Coral Travel Group (dříve OTI Holding), do které cestovní kanceláře Coral Travel spadají, má svou základnu v Turecku, funguje však již 30 let v mnoha odvětvích cestovního ruchu a představuje ji 37 společností ve 22 zemích. Letos do její rodiny přibyl i Coral Travel CZ působící v České republice. Přitom se opírá o sílu a zkušenosti holdingu a jako turecký touroperátor disponuje nejširší nabídkou zájezdů do Turecka na našem trhu.

Oslava v nitru turecké přírody

Zdařilý průběh prvního náročného roku je třeba náležitě oslavit. Coral Travel CZ sezval zástupce cestovních agentur s nejlepšími výsledky z celé České republiky, aby je nejen ocenil, ale také odměnil několikadenním pobytem v luxusním prostředí. A kam jinam než do Turecka, domovské země této cestovní kanceláře.

Starway ‘23, pořádaná Coral Travel CZ, se uskutečnila od 29. října do 1. listopadu 2023 v Beleku. Vyslance Coral Travel CZ, oceněné agenty i další hosty přivítal elegantní Xanadu Resort situovaný do malebného prostředí uprostřed borového háje, kde mohli během programu odpočívat, bavit se a vychutnat si speciality turecké kuchyně.

Foto: Coral Travel CZ Čeští účastníci Starway '23 Foto: Coral Travel CZ

Nabitý program během celé Starway

Organizátoři připravili pro své hosty unikátní galavečer, během něhož byly předány ceny cestovním agenturám z Prahy a okolí (s méně než pěti pobočkami), agenturám z regionů (s méně než pěti pobočkami), agenturám z celé ČR s více než patnácti prodejci a agenturám, které mají po celé ČR více než deset poboček.

Cenu a diplom převzali zástupci cestovních agentur z rukou Mehmeta Benliho, generálního ředitele české pobočky Coral Travel. „Touto cenou chceme našim prodejcům vyjádřit uznání a současně poděkování nejen za prodeje v uplynulém roce, ale především za důvěru v naši společnost a mimořádné nasazení při propagaci značky Coral Travel v České republice,“ vysvětluje Klára Hálková.

Vedle slavnostního večera čekala na pozvané partnery také prezentace nabídky Coral Travel CZ s First Minute zájezdy na letní sezónu 2024, výlet do historického centra Antalye či odpolední party s grilováním na pláži na rozloučenou.

Zhodnocení uplynulé sezóny a výhled do budoucna

„Sezonu jsme zahájili na poslední chvíli a na českém trhu nebyli příliš známí. I přes tuto skutečnost, ke které se přidala inflace a zvýšení cen pohonných hmot, byla však poptávka po zahraničních zájezdech velmi dobrá. Mimo jiné i díky spolupráci s cestovními agenturami a podpoře společnosti Odeon Tours, jedničky v incomingu v naší hlavní destinaci Turecko, jsme zprostředkovali dovolenou pro několik desítek tisíc klientů. Tým lidí, který se nám podařilo dát dohromady, byl pro tento úspěch naprosto klíčový, ať už jde o uzavírání smluv s hotely nebo zajištění služeb na vysoké úrovni,“ dodává Klára Hálková.

Coral Travel CZ úspěšně vplul do vln českého cestovního ruchu a očekává se, že vysoko nasazenou laťku v příští sezóně ještě překoná.

Nejnovější články

Aktuality
Hoteliéři ocenili Aleše Hámu a pořad S karavanem po Česku

Mezi oceněné patří hotely, které excelují ve službách,...

Mimořádné ocenění převzal také moderátor a herec Aleš...

„Naše asociace každým rokem vybírá jeden významný počin,...

Názory
Každoroční hašteření o minimální mzdě: Pískej konec!

Způsob, jakým se k tomu rozhodne, zůstává zahalen...

Vyslovil bych se tedy pro určitou reformu těchto...

Analýzy
GenAI na vzestupu, firmy se chystají zvýšit investice

Generativní umělá inteligence (GenAI) je akcelerátorem desetiletí, který...

Přestože investice do GenAI jsou v plném proudu,...

Z těch, kteří GenAI používají profesionálně, uvádějí respondenti...

Nejnovější Aktuality

Aktuality
Hoteliéři ocenili Aleše Hámu a pořad S karavanem po Česku

Mezi oceněné patří hotely, které excelují ve službách,...

Mimořádné ocenění převzal také moderátor a herec Aleš...

„Naše asociace každým rokem vybírá jeden významný počin,...

Expertní pohled
INCIEN vyzývá: Dekarbonizujte průmysl

Institut věří, že bez cirkulární ekonomiky se dekarbonizace...

Mnohem větší prostor než dosud by proto měly...

Ocelový šrot se pro výrobu oceli využívá už...

Problémem je i to, že dosavadní národní strategie...

Aktuality
Smartwings otevřou pravidelnou linku Praha – Atény  

Let QS1140 bude odlétat z Letiště Václava Havla...

Kromě Atén nabídne letecká společnost Smartwings v letním...