×

SLEDUJTE SNĚM HOSPODÁŘSKÉ KOMORY ONLINE – VE STŘEDU 31. KVĚTNA

Středa 31. května 2023
Přihlásit se / Zaregistrovat se
ikona hodiny18. 11. 2022 09:11

Nová platforma přibližuje možnosti globálních investic

Nadnárodní investiční klub Royal Capital Club postupně rozšiřuje své aktivity napříč světem. V těchto měsících jde naproti evropským investorům prostřednictvím spuštění platformy Royal Market. V rámci Royal Capital Clubu zahájila svou činnost také nová platforma Royal Digital, která má členům pomáhat s orientací v komplexním prostředí mezinárodních investic, a to jak v tradičních fiatových měnách, tak v jejich následné digitalizaci. Právě tato platforma zahrnuje mimo jiné i projekt Royal Broker.

Foto: IC group Nová globální investiční platforma Foto: IC group

„V okamžiku, kdy se člen Royal Capital Clubu rozhodne některou z investic společně s námi realizovat, onboarduje se i do regulovaného prostředí. Vstupní branou do regulovaného finančního prostředí, které zprostředkováváme, je slovenská akciová společnost Investin (brandové označení Royal Broker). Tato společnost umožňuje klientovi kompletní onboarding a na něj navazuje celá paleta finančních služeb, které stále probíhají pod kontrolou regulace,“ sdělila manažerka projektu Royal Broker Zuzana Stehlíková.

Platforma Royal Market je z pohledu investorů prvním „meetpointem“ pro svět finanční edukace a investičních příležitostí. Toto online prostředí umožňuje čerpat informace o jednotlivých investičních projektech včetně těch budoucích, neustále se vzdělávat  a taktéž přímo investovat. Potenciální zájemci o tyto služby musí být součástí Royal Capital Clubu, podmínky vstupu jsou součástí informací o platformě.

„Projekt Royal Market je jedním z exkluzivních produktů nadnárodní poradenské skupiny IC Group v rámci jejího prestižního programu Royal Capital Club. Členové klubu mohou těžit z výhod robustnosti a globální povahy našich projektů, což je v této nejisté době zásadním benefitem. Tyto přesahy společně se stabilitou, která je zaručena královskými rody, nám dodávají exkluzivitu na finančním trhu,“ dodal prezident Royal Capital Clubu Martin Klouček.

Sdružování odborníků v oblasti investic s mnohaletou zkušeností je alfou a omegou platformy Royal Market, která je popisována jako tržiště investičních produktů s důrazem na dokonalý servis směrem ke klientovi. Celý proces se digitalizuje tak, aby byl pro klienta co nejjednodušší, všude dostupný a zcela transparentní. Technické řešení je v neustálém procesu zlepšování na pozadí a je dostupné jak pro užití v mobilní aplikaci, tak i desktopové verzi, podléhající nejpřísnějším bezpečnostním předpisům a opatřením.

V rámci platformy vzniká unikátní prostředí, které sdružuje právě odborníky s mnohaletou zkušeností, investory a partnery se záměrem poskytnout jim vzdělání a možnost přístupu k informacím o investicích v rámci Royal Capital Clubu – ten zastřešuje investice v sedmi oborech, a to od tradičních až po ty méně zavedené tak, aby výběr zapadl do portfolia každého z klientů.

Součástmi Royal Market jsou i projekty Royal Education a Royal Market Network

Royal Education poskytuje edukaci na základě jedinečných informací z oblasti investování přímo od královských rodin, jakožto zakládajících členů a zkušených správců rodinných majetků, ale také od předních odborníků s mnohaletými zkušenostmi a praxí. Online kurzy napříč jednotlivými investičními tématy spojují tradice s moderními fintech přístupy a kladou si za cíl kvalitně a efektivně vzdělávat v oblasti investic.

„Na tomto základě by měl klient získat detailní přehled o investičních programech Royal Capital Clubu, a také by si měl osvojit vlastní metody, které mu budou fungovat. Následně, díky Royal Marketu, mu je umožněna investice po boku malajsijské královské rodiny do investičních fondů a vybraných investičních projektů právě dle jeho vlastních preferencí. Ke každému investorovi přistupujeme jako ke zcela jedinečnému a dle toho mu také poskytujeme na míru i servis. Royal Market Network pak sdružuje síť obchodních partnerů za účelem edukace a individuální spolupráce tak, abychom poskytovali servis nejvyšších kvalit dle celosvětových kritérií,“ doplnila manažerka Royal Market Andrea Prchalová.

Zakladatelem Malajského královského investičního fondu (Royal Invest Fund of Kelantan – RIFK), je královská malajská rodina v čele s králem Muhammadem V. Garantem a poskytovatelem projektů Royal Education a Royl Market je platforma Royal Capitl Club, která je postavena na základech a zkušenostech dalších královských a aristokratických rodin a mezinárodní investiční a poradenské skupiny IC Group.

Články autora Michal Hoblík

Nejnovější články

Aktuality
Podnikatelé zvolili prezidentem HK ČR Zdeňka Zajíčka

Zdeněk Zajíček získal 190 hlasů, jeho protikandidát Martin...

Vedle současných viceprezidentů – Radka Jakubského, Romana Pommera,...

Sněm Hospodářské komory: Sněm je nejvyšším orgánem Hospodářské...

Aktuality
Komunikace s politickou reprezentací nebyla vždy snadná

Vážený pane premiére, pane místopředsedo Poslanecké sněmovny, vážené...

Pane premiére, vážení hosté, dámy a pánové, závěrem...

Cestovní ruch
Praha láká turisty na brutalistní stavby

„Souzníme s Vladimírem 518 v tom, že chceme...

„Největší odkaz této architektury do dnešní doby je...

„Ať už se jedná o prohlídky Kongresového centra,...

Nejnovější Aktuality

Aktuality
Podnikatelé zvolili prezidentem HK ČR Zdeňka Zajíčka

Zdeněk Zajíček získal 190 hlasů, jeho protikandidát Martin...

Vedle současných viceprezidentů – Radka Jakubského, Romana Pommera,...

Sněm Hospodářské komory: Sněm je nejvyšším orgánem Hospodářské...

Aktuality
Komunikace s politickou reprezentací nebyla vždy snadná

Vážený pane premiére, pane místopředsedo Poslanecké sněmovny, vážené...

Pane premiére, vážení hosté, dámy a pánové, závěrem...

Aktuality
Technology Days lákají na přednášky i robotické instalace

Vstup na akci je zdarma a díky svému...

Na místě bude k vyzkoušení také virtuální realita,...

Velmi zajímavý je i přednáškový program, který nám...