Čtvrtek 26. listopad 2020
Přihlásit se / Zaregistrovat se

Kalendář akcí

ikona filtrFiltr
26 listopadu

Efektivní řízení výroby: APS plánuje a zároveň optimalizuje

webinář Minerva a Siemens – od 10 hodin

Chcete-li zlepšit výkon vašeho podniku je plánování, rozvrhování a optimalizace výrobních procesů klíčová.

Registrujte se na webinář a seznamte se s řešením Opcenter Scheduling APS. Na webináři se budeme věnovat těmto tématům:

  • Jakým způsobem se v APS plánuje a proč Excel nestačí
  • Příprava dat je pro zavedení APS klíčová
  • Jak Opcenter Scheduling APS konkrétně pomáhá – ukázky z praxe
  • Ukázka standardní funkcionality plánování (ovládání, pravidla propojení, materiálový prohlížeč, rozvrhovací pravidla, sekundární omezení, reporty)

Webinář je ZDARMA

 

27 listopadu

Demo Day #13 s Coding Bootcamp Praha

online – 16 hodin

Jak se dostat do IT? Jak být připraven na změny ve vývoji softwaru a jak úspěšně zahájit svou kariéru? Učte se od řečníků ze společností Google a Inventi. Během večera vystoupí Eduard González Pozega, specialista na správu API ve společnosti Google a Kamil Drozd, absolvent Bootcampu, pracující jako vývojář PHP pro INVENTI. Demo Day je večer inspirativních přednášek mluvčích velkých technologických společností a příležitost setkat se s talentovanými juniorskými webovými vývojáři.

4 inspirující projevy / 12 úvah z 12 týdnů kódování v Coding Bootcamp Praha / 7 závěrečných týmových projektů / 3 hodiny networkingu a zábavy

Coding Bootcamp Praha začal v září 2020. Za pouhých 12 týdnů se studenti naučili, jak vyvíjet webové aplikace. Demo Day je posledním dnem jejich velkého dobrodružství, kde představují vrchol své práce – Final Team Project. Zajímá vás jejich tvrdá práce? Hledáte nového talentovaného vývojáře? Přemýšlíte o registraci do bootcampu? Připojte se k nám na Demo Day!

Registrace

Více o akci

30 listopadu

Naprogramujte svou lepší budoucnost s Coding Bootcamp Praha

Programy od Coding Bootcamp Praha jsou nejrychlejším způsobem, jak začít svou kariéru v IT. Intenzivní coding bootcamp je zaměřený na web development. Ve třech fázích (Kódér, Programátor a Developer) proniknete do světa web developmentu a v rámci bootcampové metody výuky ‚learning by doing‘, vytvoříte 7 projektů – 1 individuální portfoliový web, 4 týmových projektů během hackathonů a 1 týmový finální projekt.

Výuka probíhá prezenční formou v moderní plně vybavené učebně v Praze či online a je v anglickém jazyce. Program je vhodný i pro začátečníky, kteří ukončili kurz pre-bootcamp studies. Prezenční či online programy trvají 12 týdnů, čítají 420 hodin výuky, 5 hackatonů a 1 Demo Day.

Na rok 2021 jsou otevřené tři sezónní běhy – Zimní, Jarní a Podzimní. Nejbližší termín: 4.1. – 26.3. 2021

Více informací a přihlášení do kurzu

 

 

 

 

30 listopadu

BIM – praktické dopady na výrobce a dodavatele oken, dveří a LOP

videoseminář - od 13 do 15 hodin

Rudolf Vyhnálek, jednatel společnosti cadconsulting, krátce shrne benefity BIM a bude se věnovat otázkám kde BIM vzniká, jak pomůže metodika BIM v přípravě a realizaci stavby, propojení BIM a výroby i jak může vypadat budoucnost BIM…

Více informací a přihlášení na seminář zde.

 

 

 

3 prosince

Pokročilá reklama na Facebooku a Instagramu

online webinář od 10 do 17 hodin

Odhalte tipy a triky, pokročilejší možnosti cílení a optimalizace vašich reklam na Facebooku a Instagramu. Vymáčkněte z nich maximum! Přihlaste se na tento webinář a získejte klíč, jak na to.

Podrobné informace a registrace.

Časopis pro členy

Listopad 2020

Listopadové vydání měsíčníku Komora se vrací k tématu českého strojírenství, tentokrát pohledem samotných firem. Značný prostor však věnuje i energetice a odpadovému hospodářství, což jsou... ČÍST VÍCE

Prohlédnout

Užitečné odkazy