Středa 27. října 2021
Přihlásit se / Zaregistrovat se

Kalendář akcí

ikona filtrFiltr
4 listopadu

Trendy prodeje a propagace potravin včetně legislativních požadavků

online webinář Potravinářské komory ČR - od 9 hodin

Dovolujeme si Vás pozvat na webinář, který bude věnován trendům prodeje potravin a jejich propagaci včetně legislativních požadavků. Pandemie koronaviru odstartovala boom e-shopů a prodeje online. Výrazně se změnilo také spotřební chování. Nakupování přes internet skokově vzrostlo a očekávat lze velký zájem této formy prodeje i nadále. Jaké povinnosti musí tedy dodržet PPP v případě prodeje potravin na dálku? Zaměříme se také na prodej ze dvora. Jakým způsobem je u nás legislativně upraven? Jaké výrobky lze prodávat a v jakém množství? Ukazuje se také, že propagace potravin je stále významnější, využívána je při ní celá řada nástrojů. Bezpochyby důležitou roli hraje také obal, který se dostává do přímého kontaktu se zákazníkem a slouží k propagaci potravin. Chcete se také dozvědět, jaké nové systémy označování potravin se dostávají do popředí zájmu? Pokud máte zájem se webináře účastnit, neváhejte a přihlaste se.
Registraci je nutné provést písemně, a to nejpozději do 1. listopadu, vyplněním a zasláním této přihlášky na adresu: krizova@foodnet.cz.

5 listopadu

Převodní ceny v česko-německém podnikání

Plzeň – Vienna House Easy Pilsen

Časopis pro členy

10/2021

Byť si to nechceme připustit, základním rysem světa, a to i toho ekonomického, se stává nové paradigma. Eufemisticky řečeno, jedinou jistotou je nejistota. Nezvládnutí nejistoty... ČÍST VÍCE

Prohlédnout