Sobota 22. června 2024
ikona hodiny1. 12. 2023 19:07

Výjimečné zážitky, které vás spojí!

To jsou konference v Aquapalace Hotel Prague

V dynamickém světě podnikání si všichni uvědomují, jak důležité je navázat silné vztahy se svými zaměstnanci a klienty. Výjimečné možnosti v této oblasti představují prostory Aquapalace Hotel Prague**** superior, místa, kde se prolíná profesionální pracovní prostředí s volnočasovými zážitky.

Veronika Chrzová autor

Foto: Aquapalace Hotel Prague Výjimečné zážitky, které Vás spojí! To jsou konference v Aquapalace Hotel Prague Foto: Aquapalace Hotel Prague

Od firemních setkání přes teambuildingy až po spektakulární společenské akce to vše a mnohem víc nabízí konferenční prostory v tomto hotelu.

11 konferenčních sálů a salonků, největší sál s kapacitou až pro 650 osob, výborná dostupnost a možnost kombinovat pracovní část s jedinečnými programy, to vše si rychle získá srdce a uznání jako přední místo pro pořádání firemních akcí.

Proč Aquapalace Hotel Prague?

Všestranné konferenční prostory: Ať už pořádáte konferenci, uvedení produktu na trh nebo teambuilding, v Aquapalace Hotel Prague najdete všestranné a přizpůsobitelné zasedací prostory, které jistě vyhoví i zcela specifickým potřebám. Konferenční centrum představuje 11 různě konfigurovatelných místností, sálů i menších salonků, a je vybaveno moderními technologiemi. Rychlé internetové připojení a možnost vjezdu například vystavovaných aut do konferenčních prostor je nepochybně dalším benefitem.

Vynikající kuchyně a catering: Chutné, moderně pojaté jídlo a příjemné restaurační prostředí jsou základem každé úspěšné akce. Tým hotelu pod vedením zkušené šéfkuchařky Márie Blom uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky rozmanitou nabídkou jídel. Můžete uspořádat zahradní party s grilováním nebo si vychutnat speciality české i mezinárodní kuchyně ve stylových a vzdušných restauracích hotelu.

Relaxace a odpočinek: Po dlouhém dni plném jednání lze využít nepřeberné možnosti a načerpat nové síly v největším aquaparku v Čechách nebo v Saunovém světě Aquapalace Praha. Tento ráj relaxace je přímo propojen s hotelem a nabízí například 21 tobogánů a skluzavek, mořské vlnobití, 19 druhů saun, relaxační zóny a luxusní SPA nebo dvoupodlažní moderní fitness centrum.

Jedinečné doprovodné programy: Neopakovatelná atmosféra v záři vodní stěny, na kterou lze promítnout logo firmy v rámci dechberoucí party. Tanec nad vodní hladinou nebo ohnivá a led show odrážející se na vlnách… Takové programy jinde nenajdete! Nebo překonejte své limity a podstupte chladovou terapii či se zkuste potopit do nejhlubší potápěčské jámy v ČR.

Pro kompletní nabídku navštivte:                   

Zkušený eventový tým: Tým specialistů hotelu Aquapalace se postará o každý detail tak, aby akce byla úspěšná. Od plánování a realizaci až po kreativní design a logistickou podporu zajistí hladký průběh každé akce.

Udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí: Hotel Aquapalace se věnuje udržitelnosti a podporuje ekologická řešení. Navíc hotel úzce spolupracuje s mnoha místními dodavateli, hlídá optimální spotřebu potravin a omezuje produkci odpadu.

Výhodná poloha: Aquapalace Hotel Prague se nachází na okraji Prahy, směr Brno, a zároveň pouhých 30 minut jízdy od letiště. Je tak snadno dostupný pro místní i zahraniční firemní klientelu.

Grafika: Aquapalace Hotel Prague Grafika: Aquapalace Hotel Prague

Nespokojte se s průměrností, když můžete být výjimeční! Aquapalace Hotel Prague Vás zve, abyste prozkoumali nové možnosti pořádání firemních akcí na tomto jedinečném místě. Upevněte obchodní vztahy, odměňte spolupracovníky a vytvořte vzpomínky, které přetrvají.

Nejnovější články

Pohled z praxe
Plasty se stávají strategickou komoditou

Je to celkem pochopitelné. Plasty jsou v různé podobě...

Nejen evropský plastový odpad se z části vyvážel do...

Plasty se vyrábějí z ropy, která se kvůli omezeným...

Jak úplné cirkularity dosáhnout? Samozřejmě by bylo nejlepším...

Cestovní ruch
Pražské zastupitelstvo schválilo novou strategii cestovní ruchu

Součástí strategie na roky 2024–2027 jsou i konkrétní...

Vyhodnocení Koncepce příjezdového cestovního ruchu Zájmy Prahy na...

Pohled z praxe
Digitalizace HR: Trend, který mění svět podnikání

Firmy se primárně zaměřují na digitalizaci výroby a...

„Pokud personální oddělení stále využívá převážně papírové dokumenty,...

Nové technologie se v HR aktuálně využívají v rámci...

Nejnovější Cestovní ruch

Cestovní ruch
Pražské zastupitelstvo schválilo novou strategii cestovní ruchu

Součástí strategie na roky 2024–2027 jsou i konkrétní...

Vyhodnocení Koncepce příjezdového cestovního ruchu Zájmy Prahy na...

Cestovní ruch
Last minute zájezdy jsou levnější než loni

Prodeje zájezdů cestovních kanceláří letos dosahují podobné úrovně,...

Při stanovování cen ze strany CK jsou hlavními...

Cestovní ruch
Letiště Praha produkuje jen čtvrtinu emisí CO₂ oproti dřívějšku

„Nejprve jsme se zaměřili na snižování dopadů na...

Letiště Praha využívá hned několik projektů, které mu...