Pátek 23. února 2024
ikona hodiny1. 12. 2023 19:07

Výjimečné zážitky, které vás spojí!

To jsou konference v Aquapalace Hotel Prague

V dynamickém světě podnikání si všichni uvědomují, jak důležité je navázat silné vztahy se svými zaměstnanci a klienty. Výjimečné možnosti v této oblasti představují prostory Aquapalace Hotel Prague**** superior, místa, kde se prolíná profesionální pracovní prostředí s volnočasovými zážitky.

Veronika Chrzová autor

Foto: Aquapalace Hotel Prague Výjimečné zážitky, které Vás spojí! To jsou konference v Aquapalace Hotel Prague Foto: Aquapalace Hotel Prague

Od firemních setkání přes teambuildingy až po spektakulární společenské akce to vše a mnohem víc nabízí konferenční prostory v tomto hotelu.

11 konferenčních sálů a salonků, největší sál s kapacitou až pro 650 osob, výborná dostupnost a možnost kombinovat pracovní část s jedinečnými programy, to vše si rychle získá srdce a uznání jako přední místo pro pořádání firemních akcí.

Proč Aquapalace Hotel Prague?

Všestranné konferenční prostory: Ať už pořádáte konferenci, uvedení produktu na trh nebo teambuilding, v Aquapalace Hotel Prague najdete všestranné a přizpůsobitelné zasedací prostory, které jistě vyhoví i zcela specifickým potřebám. Konferenční centrum představuje 11 různě konfigurovatelných místností, sálů i menších salonků, a je vybaveno moderními technologiemi. Rychlé internetové připojení a možnost vjezdu například vystavovaných aut do konferenčních prostor je nepochybně dalším benefitem.

Vynikající kuchyně a catering: Chutné, moderně pojaté jídlo a příjemné restaurační prostředí jsou základem každé úspěšné akce. Tým hotelu pod vedením zkušené šéfkuchařky Márie Blom uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky rozmanitou nabídkou jídel. Můžete uspořádat zahradní party s grilováním nebo si vychutnat speciality české i mezinárodní kuchyně ve stylových a vzdušných restauracích hotelu.

Relaxace a odpočinek: Po dlouhém dni plném jednání lze využít nepřeberné možnosti a načerpat nové síly v největším aquaparku v Čechách nebo v Saunovém světě Aquapalace Praha. Tento ráj relaxace je přímo propojen s hotelem a nabízí například 21 tobogánů a skluzavek, mořské vlnobití, 19 druhů saun, relaxační zóny a luxusní SPA nebo dvoupodlažní moderní fitness centrum.

Jedinečné doprovodné programy: Neopakovatelná atmosféra v záři vodní stěny, na kterou lze promítnout logo firmy v rámci dechberoucí party. Tanec nad vodní hladinou nebo ohnivá a led show odrážející se na vlnách… Takové programy jinde nenajdete! Nebo překonejte své limity a podstupte chladovou terapii či se zkuste potopit do nejhlubší potápěčské jámy v ČR.

Pro kompletní nabídku navštivte:                   

Zkušený eventový tým: Tým specialistů hotelu Aquapalace se postará o každý detail tak, aby akce byla úspěšná. Od plánování a realizaci až po kreativní design a logistickou podporu zajistí hladký průběh každé akce.

Udržitelnost a šetrnost k životnímu prostředí: Hotel Aquapalace se věnuje udržitelnosti a podporuje ekologická řešení. Navíc hotel úzce spolupracuje s mnoha místními dodavateli, hlídá optimální spotřebu potravin a omezuje produkci odpadu.

Výhodná poloha: Aquapalace Hotel Prague se nachází na okraji Prahy, směr Brno, a zároveň pouhých 30 minut jízdy od letiště. Je tak snadno dostupný pro místní i zahraniční firemní klientelu.

Grafika: Aquapalace Hotel Prague Grafika: Aquapalace Hotel Prague

Nespokojte se s průměrností, když můžete být výjimeční! Aquapalace Hotel Prague Vás zve, abyste prozkoumali nové možnosti pořádání firemních akcí na tomto jedinečném místě. Upevněte obchodní vztahy, odměňte spolupracovníky a vytvořte vzpomínky, které přetrvají.

Nejnovější články

Pohled z praxe
OZP přispívá na prevenci nejvyšší částkou na jednoho pojištěnce

OZP je dlouhodobě lídrem v modernizacích a využívání nových...

Významnou součástí služeb pro pojištěnce OZP je Asistenční...

Jedním z pilířů zdravotních programů OZP je prevence a...

OZP přinesla na český trh zdravotního pojištění už...

Novinkou roku 2024 je možnost využít kredity na...

Aktuality
Wienerberger obnovuje výrobu v závodech

Od ledna společnost postupně spouští závody v Hranicích,...

Wienerberger také investuje do aktivit spojených s udržitelným...

Rok 2024 bude pro stavební trh rokem očekávání...

Analýzy
Rok 2023: Levnější byty i domy , ceny pozemků dále rostou

„Podle našeho očekávání je cenový pokles u nemovitostí...

Meziroční pokles cen bytů dosáhl vrcholu už ve...

Ceny rodinných domů stoupají dvě čtvrtletí po sobě,...

Samostatnou kapitolou jsou pozemky, jejichž ceny letí dlouhodobě...

Nejnovější Cestovní ruch

Aktuality
Zeleninu do letadel si Emirates pěstují samy. Ekologicky

Ta teď úspěšně dokončila převzetí společnosti Emirates Bustanica,...

Od svého uvedení na trh v červenci 2022...

Cestovní ruch
Jižní Morava byla v roce 2023 nejnavštěvovanějším krajem

Statistiky návštěvnosti zobrazují optimistický trend – turisté se...

„Díky datům mobilních operátorů můžeme vidět, že podíl...

„Pro nás jsou všechny údaje o návštěvnosti kraje...

Cestovní ruch
Newsletter pro CzechTourism nově připravuje COT group

Předmětem smlouvy mezi národní turistickou centrálou a komunikační...

Pod dřívějším názvem COT media se společnost od...