×

MICE – speciální příloha časopisu KOMORA

Pondělí 20. března 2023
Přihlásit se / Zaregistrovat se
ikona hodiny6. 10. 2022 07:31

Uspějte v podnikatelské sféře díky studiu MBA

Dobrý nápad je v začátcích podnikání velkou výhodou, ale budoucí úspěch nezajistí. Abyste uspěli v divokých vodách podnikatelského byznysu, budete potřebovat nutnou dávku odhodlání, trpělivosti, ale také nemalé zkušenosti. Právě ty můžete načerpat během studia některého z manažerských programů, jehož výsledkem bude titul MBA (Master of Business Administration). Jaké výhody studiem MBA získáte?

Foto: Shutterstock.com MBA programy přidají k nápadům znalosti a zkušenosti Foto: Shutterstock.com

Teorie je samozřejmě důležitá, ale nejlepším způsobem, jak si teoretické znalosti ověřit, je nepochybně praxe. Právě praxe je to, o co se během studia manažerských programů jedná. Praktické zkušenosti vám otevřou nové obzory a cenné konzultace se zkušenými lektory mohou účastníkům programů MBA ukázat zcela nové úhly pohledu a otevřít dveře ke kariérnimu růstu. Vybrat si můžete jak obecněji zaměřené programy na management, podnikání a řízení, tak i úzce specializované programy jako například Řízení lidských zdrojů, Marketing a reklama nebo Management soft skills a jiné. Už v říjnu otevírá Business Institut svůj podzimní cyklus kombinované výuky, kde si můžete vybrat až z 18 studijních programů.

Co si budeme namlouvat – stále se zvyšující nároky ze strany zaměstnavatelů podnikatelům ani manažerům bez neustálého vzdělávání v oboru příliš nenahrávají. Abyste byli na trhu práce konkurenceschopní, bude třeba přiložit ruku k dílu. Studiem MBA získáte nejen nové znalosti, ale také budete pracovat na znalostech již nabytých a aplikovat je v praxi. Není výjimkou, že právě titul MBA bývá vstupenkou k nejlépe placeným místům.

Škol, na kterých můžete vystudovat vzdělávací program MBA, je v Česku hned několik. Ne každá je ovšem natolik kvalitní, aby stála za vaši pozornost. Jistým měřítkem kvality může být tým špičkových lektorů a odborníků, kteří kromě lektorské činnosti působí na vysokých postech českých i zahraničních firem. Velmi cennými jsou i osobní zkušenosti a reference studentů a absolventů. Jednou z nejprestižnějších manažerských škol, na které můžete titul MBA získat, je nepochybně Business Institut EDU a.s., který funguje na trhu již od roku 2009.  Může se pochlubit nejenom špičkovým týmem lektorů, časovou flexibilitou, bohatou online knihovnou, výukou v českém i anglickém jazyce, ale také i více než dvěma tisíci úspěšných absolventů.

Úspěšným zakončením studia na Business Institutu se zařadíte mezi ně. Většině z nich studium pomohlo nejen ke kariérnímu růstu, ale také k osobní spokojenosti a posílení prestiže. Neváhejte a vyplňte svou online přihlášku ještě dnes. Nezabere vám více než 2 minuty.

Nejnovější články

Expertní pohled
Proč je LinkedIn jedničkou pro byznys?

A ač to bude znít neuvěřitelně, konkurence je...

Jen je potřeba vědět jak na to. K úspěchu...

Analýzy
Rostou hlavně firmy s vyšší přidanou hodnotou

„Malé a střední podniky pomáhaly s přechodem z...

Rozvoj malých (zaměstnávají méně než 50 zaměstnanců a...

Podle Hospodářské komory lze za úspěch tuzemské ekonomiky...

Nezařazené
Zájem Pobaltí zvýšil veletrh v litevském Vilniusu

Veletrh ve Vilniusu navštívilo 9 100 lidí a...

Na veletrhu by také zájem o kempování v...

Nejnovější Nezařazené

Nezařazené
Zájem Pobaltí zvýšil veletrh v litevském Vilniusu

Veletrh ve Vilniusu navštívilo 9 100 lidí a...

Na veletrhu by také zájem o kempování v...

Nezařazené
Travelcon odhalí budoucnost cestovního ruchu

Důležitost cestovního ruchu se často podceňuje, přitom se...

Covid-19, tornádo na Moravě, požár v Českém Švýcarsku....

V programu nebudou chybět ani investice, chování zákazníků při...

Nezařazené
Situace malých a středních podniků se mírně zlepšila

„Recese, kterou Česká republika procházela od druhé poloviny...

Z nových dat Hospodářské komory vyplývá, že nejvíce...

„Zlomovou se ale stala druhá polovina roku 2022,...