Pondělí 24. června 2024
ikona hodiny21. 2. 2023 08:41

Přepněte na adaptivní podnikovou vizi   

Společnost QAD Inc., se sídlem v Santa Barbaře, USA a přední poskytovatel cloudových řešení nové generace pro výrobu a dodavatelský řetězec, uvádí na trh novou identitu značky.

Alena Pribišová autor

Foto: Shutterstock.com Cloud začíná dominovat i ve výrobě Foto: Shutterstock.com

Značka je víc než jen logo. Je to identifikační symbol, který ukazuje energii a vizi společnosti do budoucna. Od poslední vizualizace značky QAD v roce 1995 se mnohé změnilo. Nová vizuální identita kombinuje novou vizi společnosti pro vytváření adaptivních podniků s nedávnými akvizicemi několika IT společností a vývojem řešení SaaS na podporu výrobců a dodavatelských řetězců.

„Jsme nadšeni, že můžeme odhalit novou značku QAD, protože bezprecedentně investujeme do technologií, získáváme nejlepší řešení ve své třídě a budujeme nejtalentovanější tým v oboru,“ řekl generální ředitel QAD Anton Chilton. „I když měníme to, jak vypadáme, naše poslání a hodnoty nikdy nezakolísají.“

Úspěchu adaptivního podniku je dosaženo sladěním lidí, správných procesů a podpůrných systémů v celém dodavatelském řetězci od surovin až po hotové výrobky. Nová značka QAD oceňuje významný pokrok v podpoře lidí a procesů prostřednictvím QAD Redzone Connected Workforce, řešení číslo 1 pro propojenou pracovní sílu v oboru, a QAD Process Intelligence – použití umělé inteligence k optimalizaci provádění procesů.

 

Grafika: QAD Nová adaptivní identita Grafika: QAD

„Vytváříme nejlepší verzi QAD spojením našich minulých úspěchů s novými příležitostmi,“ řekl marketingový ředitel QAD Carter Lloyds. „Nová značka je poháněna naší vášní pomáhat našim zákazníkům překonat výzvy zítřka ve výrobě a dodavatelském řetězci. Je čas, abychom se znovu představili.“

Nová identita QAD představuje dvě klíčové oblasti, na které se zaměřuje – výroba a dodavatelský řetězec – které se spojují v dokonalém souladu v aktu rovnováhy a symetrie. Nová barevná paleta je inspirována třemi surovinami používanými při výrobě: oxidem kobaltu, který se používá k vytváření modře zbarvených smaltů, keramických glazur a skla; rumělka, jasně červená ruda používaná v pigmentech a průmyslových barvivech, z níž lze extrahovat rtuť; a kadmium, oranžový minerál extrahovaný ze zinkové rudy používané při výrobě baterií.

QAD představuje novou vizuální identitu značky, která zdůrazňuje její vizi vytváření adaptivních výrobních podniků a myšlenku rozvoje založeného na digitalizaci obchodních procesů. Nová vizualizace značky spojuje rostoucí nabídku produktů QAD a zdůrazňuje jejich pozici na trhu cloudových řešení Software as a Service – SaaS.

„Výroba a dodavatelský řetězec jsou podnikové procesy, kde pomáháme našim zákazníkům budovat konkurenční výhodu. Změna loga QAD dodává novou energii portfoliu produktů, což také podporují nedávné akvizice,“ řekl Petr Koptík, předseda představenstva Minervy Česká republika, která je výhradním zástupcem v České a Slovenské republice.

Nejnovější články

Pohled z praxe
Závod ve vývoji umělé inteligence: Čína versus USA

Čínský gigant Sense Time nedávno ohromil svět představením...

Čínské úspěchy se neomezují jen na software, ale...

Společnost 01 navíc vyvinula i efektivní modely s...

Výsledky tohoto epického souboje titánů formují podobu naší...

Názory
Důvěra spotřebitelů v ekonomiku opět poklesla

Souhrnný indikátor důvěry vyjádřený bazickým indexem se sice...

Do důvěry spotřebitelů se pak propisuje i růst...

Trendy
Aplikace pro správu nemovitostí s analytikou v reálném čase

„Vzhledem k tomu, že procesy správy nemovitostí jsou...

Aplikace SWORP Rent umožňuje organizaci nemovitostí do více...

Nejnovější Aktuality

Cestovní ruch
Pražské zastupitelstvo schválilo novou strategii cestovní ruchu

Součástí strategie na roky 2024–2027 jsou i konkrétní...

Vyhodnocení Koncepce příjezdového cestovního ruchu Zájmy Prahy na...

Analýzy
Stavby se prodražují kvůli neočekávaným nákladům

Z průzkumu společnosti CEEC Research vyplývá, že 26...

Klíčovou roli v regulaci stavebního procesu, a tedy...

Dobré i špatné zkušenosti s řešením neočekávaných nákladů u...

Údaje vycházejí z Kvartální analýzy českého stavebnictví Q2/2024 zpracované...

Aktuality
V Praze se konal největší bitcoinový festival v Evropě

V Praze během svého vystoupení mimo jiné představil 21...

Češi si bitcoin opravdu velmi oblíbili. K více...