Pondělí 11. prosince 2023
ikona hodiny20. 10. 2023 12:11

Chytrá digitalizace je v moderní době nutností

V dnešní době je digitalizace administrativy a řízení HR procesů jedním z klíčových trendů v podnikovém prostředí. Chytré softwary pro správu firem tyto potřeby reflektují a poskytují jednotnou a komplexní platformu, která pomáhá firmám optimalizovat podnikové procesy a dosáhnout jejich maximální efektivity.

Ivana Borovková autor

Foto: Dorland Chytrá digitalizace je nutností Foto: Dorland

MySmartplace představuje bezpapírový a cenově dostupný podnikový systém pro malé a střední firmy, který spojuje klíčová řešení pro efektivní správu zakázek, personální agendy, komplexní evidenci majetku, přehledné vnitřní předpisy a správy úkolů. „Nabízíme každému klientovi jeho Chytré místo, které si poskládá z jednotlivých modulů podle svých potřeb a které mu pomůže získat více času a peněz na hlavní cíl svého podnikání,“ přibližuje Lucie Češpivová, CEO Smart Management Advisory, a doplňuje: „Klient nemusí hned pořizovat všechny moduly. Pokud je s procesem digitalizace na začátku, může si vybrat, s kterou agendou začne, a pořídit si licenci jen na jeden modul. Každá digitalizace by měla být spíše evolucí než revolucí a rozhodně by neměla firmu paralyzovat.“

Grafika: Dorland Grafika: Dorland

Modul Zakázkový systém je centrálním mozkem firmy, při správném nastavení ukáže produktivní a neproduktivní zákazníky, produktivní i neproduktivní zaměstnance i to, jak si vedou jednotlivé produkty a služby. Umožní delegovat pravomoci, ale i odpovědnost, a přitom si na všech úrovních řízení zachovává přehled o aktuální situaci. Zakázkové digitální archivy zase umožňují předávání know-how ke každému projektu z týmu na tým, podle potřeb každé firmy. A samozřejmě je vybaven běžnými digitálními nástroji, jako je digitalizace oběhu dokladů, online schvalování, kontrola plnění obchodního plánu, sestavy, tvorba rozpočtů a vyúčtování zakázek a další nástroje.

Další modul – Personální agenda – je navržen tak, aby usnadnil řízení lidských zdrojů ve firmě. Toto řešení umožňuje komplexní správu zaměstnanců, včetně jejich údajů, pracovních smluv, výkonů a dalších důležitých informací. Automatizace rutinních procesů, jako je správa dovolených, sledování absencí a hodnocení výkonu, umožňuje zaměstnavatelům efektivně řídit personální agendu a zaměřit se na strategické aspekty lidských zdrojů.

Velmi efektivní nástroj pro činnosti knihoven, archivů, muzeí a jiných kulturních zařízení slouží Správa úkolů. Tento pokročilý nástroj umožňuje snadné zadávání, přidělování a sledování úkolů a poskytuje funkcionalitu pro nastavování priorit, definování termínů a sdílení dokumentů. Je vhodný i pro firmy podnikající ve sportovní, zábavní a rekreační oblasti či ve správě nemovitostí.

MySmartplace vám zajistí bezpečný přístup k informacím a dokumentům odkudkoli a kdykoli z každého zařízení s webovým prohlížečem, ať z chytrého telefonu, tabletu či počítače. Vyzkoušejte si demoverzi zdarma, všechny podrobnosti na www.mysmartplace.cz.

Nejnovější články

Cestovní ruch
Firemní turistika v zimě – jedině na Valašsku!

Velké Karlovice Svérázné Valašsko, bodří lidé a nádherné...

Radhošť a Pustevny Posvátná hora starých Slovanů i...

Trezor přírody – expozice o přírodě v Horní Lidči...

Cestovní ruch
Úloha Convention Bureau v kongresové turistice

Dokonce i velká PCO (Professional Congress Organizers), národní...

Kolikrát jsem byl svědkem toho, že po základním...

Zde je pět bodů, ve kterých se pokusím...

Cestovní ruch
Zájem o first minute je výrazně vyšší než loni

Z průzkumu dále vyplynulo, že 9 % Čechů...

S včasným nákupem letní dovolené se pojí i...

Proto k first minute nabídkám neodmyslitelně patří i pojištění...

Nejnovější Expertní pohled

Be the Best
Zdraví je zamlčený předpoklad

Paní docentko, lze vůbec nějak definovat lidské zdraví...

Prosazuje se v některé zemi silněji psychosomatický proud? O...

Co se týče sladění práce se zdravím, existují...

Expertní pohled
Whistleblowing: Připraveno je 57 % firem

Zákon o ochraně oznamovatelů vyžaduje, aby od 15....

Společnost FaceUp Technology je se třemi tisíci klienty...

Expertní pohled
Průmyslová výroba rostla, důvod k jásotu to však není

„Po třech měsících poklesu se česká průmyslová produkce...

„Dlouhodobě špatná situace českého průmyslu je vidět i...