×

CZECH 100 BEST – KONFERENCE KLÍČOVÉ FAKTORY ÚSPĚCHU – STREAM SLEDUJTE ZDE V PÁTEK 26. LISTOPADU 2021 OD 9 HODIN

Sobota 27. listopadu 2021
Přihlásit se / Zaregistrovat se

Hotelová platforma zahajuje i prodej letenek

RateHawk.com, online hotelový rezervační systém pro odborníky v cestovním ruchu, zahajuje prodej letenek: obchodní partneři – české cestovní kanceláře a agentury, firemní zákazníci i profesionálové v odvětví cestovního ruchu – nyní mohou rezervovat hotely, letenky a další cestovní služby v jednom systému.

Anita Gusich ikona hodiny20. 1. 2021 08:11
Foto: Shutterstock.com Foto: Shutterstock.com

Felix Shpilman, CEO společnosti Emerging Travel Group, která je mateřskou společností RateHawk, říká: „Možnost rezervace letenek je dlouho očekávanou funkcí pro většinu zákazníků RateHawk. V průběhu let spolupráce s profesionály v oblasti cestovního ruchu se nám podařilo vytvořit inovativní rezervační nástroj s rozsáhlou funkčností, uživatelsky přívětivým rozhraním a nejlepším zákaznickým servisem, který požadují naši partneři po celém světě.  Zákazníci společnosti RateHawk nyní mohou plně využívat veškeré výhody platformy nejen k rezervaci hotelů, ale také k plánování letů za atraktivní ceny, což podstatně zvýší ziskovost jejich podnikání“.

Lze rezervovat letenky na pravidelné lety od více než 200 leteckých společností z celého světa a v nejbližších měsících se k platformě připojí ještě více než 150 nízkonákladových leteckých společností.  Pokud chcete začít využívat nové služby, stačí se zaregistrovat do systému RateHawk. Informace o rezervovaných a vydaných letenkách jsou uloženy v sekci Avia na on-line účtu RateHawk a jsou přístupné na webových stránkách systému. V nejbližší době se také objeví možnost prohlížet objednávky letenek v mobilní aplikaci RateHawk.

RateHawk

Inovativní B2B hotelová rezervační platforma vyvinutá týmem Emerging Travel Group. Uživatelům chce nabídnout ty nejlepší ceny v jakékoliv ubytovací kategorii, kdekoliv na světě. Vyhledává proto po celém světě ty nejlepší poskytovatele ubytovacích služeb, vybírá z nich ty nejsilnější a kombinuje nejlepší nabídky. RateHawk, to je více než 32 000 smluv přímo s ubytovacími zařízeními a 120 dodavatelů, konsolidátorů, zprostředkovatelů, OTA a DMC – to vše v jednom produktu pro B2B segment. Tento přístup umožňuje společnosti nabídnout svým zákazníkům více než 1,3 milionu ubytovacích zařízení po celém světě.

Pro pohodlnější vyhledávání letenek lze používat filtry, letenky mohou být například seřazeny podle doby odletu, počtu přestupů nebo podle povolených zavazadel. K dispozici jsou jednosměrné a zpáteční letenky, letenky s několika destinacemi, přičemž tato možnost zahrnuje maximálně čtyři lety. Partner si může rezervovat let pro skupinu až devíti osob v jedné rezervaci.

Flexibilní funkčnost RateHawk umožňuje partnerům samostatně provádět nastavení výše marže pro agentury – na celou objednávku anebo jednotlivě pro každého cestujícího a etapy letu. Úhrada letenky je na vrub kreditního rámce partnera anebo přeplatku v systému RateHawk.

Nejnovější články

Ocenění
Známe sto nejlepších českých firem 2021

1 ČEZ, A. S. 2 ŠKODA AUTO A.S....

CESTOVNÍ RUCH & HOTELNICTVÍ ESO TRAVEL A.S. FLY...

Pohled z praxe
Práce z domova opět vládne kancelářským oborům

I když v létě, po odeznění jarní vlny pandemie,...

Home office se neukázal jen jako dobrou zbraní...

Aktuality
Green Deal ve světle zelené příležitosti

Den TA ČR 2021 se koná pod záštitou...

Závěrečná konference proběhne formou virtuálního pořadu 2. 12....

Udílení Cen TA ČR se po dlouhém zvažování...

Nejnovější Aktuality

Aktuality
Green Deal ve světle zelené příležitosti

Den TA ČR 2021 se koná pod záštitou...

Závěrečná konference proběhne formou virtuálního pořadu 2. 12....

Udílení Cen TA ČR se po dlouhém zvažování...

Aktuality
Tvrdý evropský boj o pravidla pro digitální služby

Českou republiku na COMPETu zastupovala náměstkyně ministra průmyslu...

Místopředsedkyně Komise Margrethe Vestager vyzdvihla, že DSA zavádí...

Aktuality
Česko objevuje tradiční krásu skleněných vánočních ozdob

Za posledních pět let Česká republika vyvezla do...

„To ukazuje, že tyto výrobky významně reprezentují naši...

I na domácím trhu ale řemeslo čelí sílící...

Vedle čínské konkurence výrobci čelí i jiným překážkám....