×

MICE – speciální příloha časopisu KOMORA

Pátek 22. září 2023
Přihlásit se / Zaregistrovat se
ikona hodiny20. 1. 2021 08:11

Hotelová platforma zahajuje i prodej letenek

RateHawk.com, online hotelový rezervační systém pro odborníky v cestovním ruchu, zahajuje prodej letenek: obchodní partneři – české cestovní kanceláře a agentury, firemní zákazníci i profesionálové v odvětví cestovního ruchu – nyní mohou rezervovat hotely, letenky a další cestovní služby v jednom systému.

Anita Gusich autor

Foto: Shutterstock.com Foto: Shutterstock.com

Felix Shpilman, CEO společnosti Emerging Travel Group, která je mateřskou společností RateHawk, říká: „Možnost rezervace letenek je dlouho očekávanou funkcí pro většinu zákazníků RateHawk. V průběhu let spolupráce s profesionály v oblasti cestovního ruchu se nám podařilo vytvořit inovativní rezervační nástroj s rozsáhlou funkčností, uživatelsky přívětivým rozhraním a nejlepším zákaznickým servisem, který požadují naši partneři po celém světě.  Zákazníci společnosti RateHawk nyní mohou plně využívat veškeré výhody platformy nejen k rezervaci hotelů, ale také k plánování letů za atraktivní ceny, což podstatně zvýší ziskovost jejich podnikání“.

Lze rezervovat letenky na pravidelné lety od více než 200 leteckých společností z celého světa a v nejbližších měsících se k platformě připojí ještě více než 150 nízkonákladových leteckých společností.  Pokud chcete začít využívat nové služby, stačí se zaregistrovat do systému RateHawk. Informace o rezervovaných a vydaných letenkách jsou uloženy v sekci Avia na on-line účtu RateHawk a jsou přístupné na webových stránkách systému. V nejbližší době se také objeví možnost prohlížet objednávky letenek v mobilní aplikaci RateHawk.

RateHawk

Inovativní B2B hotelová rezervační platforma vyvinutá týmem Emerging Travel Group. Uživatelům chce nabídnout ty nejlepší ceny v jakékoliv ubytovací kategorii, kdekoliv na světě. Vyhledává proto po celém světě ty nejlepší poskytovatele ubytovacích služeb, vybírá z nich ty nejsilnější a kombinuje nejlepší nabídky. RateHawk, to je více než 32 000 smluv přímo s ubytovacími zařízeními a 120 dodavatelů, konsolidátorů, zprostředkovatelů, OTA a DMC – to vše v jednom produktu pro B2B segment. Tento přístup umožňuje společnosti nabídnout svým zákazníkům více než 1,3 milionu ubytovacích zařízení po celém světě.

Pro pohodlnější vyhledávání letenek lze používat filtry, letenky mohou být například seřazeny podle doby odletu, počtu přestupů nebo podle povolených zavazadel. K dispozici jsou jednosměrné a zpáteční letenky, letenky s několika destinacemi, přičemž tato možnost zahrnuje maximálně čtyři lety. Partner si může rezervovat let pro skupinu až devíti osob v jedné rezervaci.

Flexibilní funkčnost RateHawk umožňuje partnerům samostatně provádět nastavení výše marže pro agentury – na celou objednávku anebo jednotlivě pro každého cestujícího a etapy letu. Úhrada letenky je na vrub kreditního rámce partnera anebo přeplatku v systému RateHawk.

Nejnovější články

Analýzy
Nad boxy stále jasně vede doručení domů

Ačkoli se důležitost rychlého doručení diskutuje čím dál...

Ačkoli 29 % Čechů deklarovalo, že v konkrétním e-shopu...

Kromě rychlosti je při výběru e-shopu a rozhodování...

Přes často diskutovaný nárůst popularity doručovacích boxů se...

Analýzy
O procento vyšší tržby, o 30 procent větší náklady

Na první pohled vypadá standardní meziroční srovnání pro...

 „Nám v Czech Inn Hotels se daří, zvyšujeme...

Srpnová čísla jsou z hlediska obsazenosti lehce atypická....

Ze srpnových čísel českých hotelů vynikají v obsazenosti...

Trendy
Spořitelna investuje 5 milionů eur do biotechnologií

„Ústav organické chemie a biochemie je díky úspěchu...

Pro i&i Bio, který navázal na úspěšné působení...

Nejnovější Aktuality

Aktuality
Na co všechno a za jakých podmínek lze získat dotace?

Stavební veletrh FOR ARCH v září proběhne již...

Jaké novinky se letos chystají? Za program Nová...

Co je možné v současnosti modernizovat a budovat...

Aktuality
Česká technologie pomáhá FBI hledat pohřešované děti

Od roku 2018, kdy Apify spojil své síly...

Zatím se iniciativa soustředí jen na Egypt, ale...

Aktuality
ELDIS Pardubice roste, řeší nové projekty a nabírá zaměstnance

Minulé roky ukázaly, že je firma zdravá. I...

Vzhledem k zakázkové naplněnosti a dalším významným projektům, jež...