×

SLEDUJTE SNĚM HOSPODÁŘSKÉ KOMORY ONLINE – VE STŘEDU 31. KVĚTNA

Středa 31. května 2023
Přihlásit se / Zaregistrovat se
ikona hodiny10. 10. 2021 11:08

Sonnentor: Udržitelné podnikání v praxi

Energetické otázky patří dnes mezi ty nejdůležitější, které před námi leží. Řeší je domácnosti, firmy i municipality. Odpovědi přitom existují. Parádní příklad komplexního energetického řešení představují například technologická opatření provedená firmou Sonnentor. V kombinaci s tepelnými čerpadly využívá firma vlastní odpad ve formě bylinných pelet jako zdroj vytápění. Obnovitelné zdroje energie, speciální chladící ventilační jednotky, zelená střecha a další opatření zapadají do celkové mozaiky podniku.

Petr Karban Petr Karban autor

šéfredaktor portálu KomoraPlus, měsíčníku Komora a magazínu Be the Best

Dlouhodobě se orientuje na ekonomická a společenská témata, podnikání, personalistiku, komunikaci, reklamu a marketing. V minulosti vedle mediálních pozic působil u řady projektů také jako marketingový stratég a kreativní ředitel.

Foto: Sonnentor Foto: Sonnentor

Vlastní filozofii udržitelného podnikání v podcastu Národního centra energetických úspor přibližuje Josef Dvořáček, spolumajitel společnosti Sonnentor.

Národní centrum energetických úspor (NCEÚ) je nezisková organizace, založená Hospodářskou komorou České republiky, Svazem měst a obcí České republiky a společností ČEZ. NCEÚ nabízí řešení pro efektivní nakládání s energiemi ve všech společenských segmentech.

S podcasty NCEÚ, které představují problematiku chytrého hospodaření s energiemi, inovativní i vědecké projekty a také ty nejlepší příklady z praxe, se budete na portálu KomoraPlus potkávat každou neděli.

Články autora Petr Karban