Pondělí 4. března 2024
ikona hodiny21. 11. 2022 12:00

Prague Marriott Hotel je partnerem princezny

Turistický průmysl prochází velkými změnami, to tradiční dávno přestalo stačit. Řada firem hledá nové možnosti a příležitosti, jak o sobě dát vědět a pozvat nové zákazníky. Poměrně neotřelý marketingový krok má za sebou i pražský hotel Marriott, který cílí i na domácí klientelu – stal se partnerem princezny. Tedy, přesněji řečeno, stal se partnerem dlouho očekávaného druhého dílu úspěšné české fantasy pohádky Princezna zakletá v čase, který je právě v kinech.

Tereza Procházková autor

Foto: Marriott Princezny zakleté v čase se ujal pražský hotel Marriott Foto: Marriott

Pro slavnostní premiéru pohádky v pražském Slovanském domě připravila ochutnávku domácích sušenek a brownies restaurace The Artisan, která se nachází v přízemí hotelu Marriott a rozhodně stojí za návštěvu, protože její nabídka je v mnohém unikátní – tým pod vedením šéfkuchaře Davida Rejhona zpracovává suroviny doslova bez odpadů a vyrábí si celou řadu velmi zajímavých a ojedinělých polotovarů, které obyčejné jídlo mohou povýšit na mimořádné. Ačkoliv, obyčejné jídlo v nabídce restaurace vlastně nenajdete, co pokrm, to do detailu vyladěný originál.

I proto dostala restaurace i možnost uspořádal exkluzivní afterpatry pro hvězdy a tvůrce filmu a VIP hosty, kde bohatý raut doplnila široká nabídka nápojů, kterou korunoval tematický pohádkový koktejl namíchaný barmany restaurace The Artisan speciálně pro tento večer.

„Partnerství s filmem Princezna zakletá v čase II je pro nás skvělá příležitost podpořit tento jedinečný projekt, na kterém s obrovským nasazením pracovala celá řada talentovaných lidí, a tím i českou kulturní scénu, což je náš dlouhodobý závazek,“ uvedl Štěpán Malý, obchodní a marketingový ředitel pražského hotelu Marriott. „Bylo nám velkým potěšením přivítat u nás tvůrce a hlavní protagonisty filmu a vzhledem k tomu, že nejdéle u nás byla ubytována představitelka princezny Natalia Germani, tak jsme se rozhodli přejmenovat její pokoj v období premiéry filmu na Princeznino apartmá. Pobyt v něm bude možné vyhrát v několika soutěžích a výherci si tak budou moci užít stejný komfort jako filmová princezna.“

Prague Marriott Hotel

Prague Marriott Hotel se nachází v centru hlavního města v docházkové vzdálenosti od nejznámějších historických památek a oblíbených nákupních center. Nově zrekonstruovaný hotel nabízí moderně zařízené, prostorné pokoje a luxusní apartmá. Součástí rekonstrukce je také nový koncept restaurace The Artisan s otevřenou kuchyní, která se zaměřuje na moderní české pokrmy ze sezónních produktů od lokálních farmářů. Opravdovým kulinářským zážitkem jsou brunche pro celou rodinu. V rámci hotelu jsou k dispozici i moderní konferenční prostory, fitness či garáž pro 400 aut. Prague Marriott hotel partnersky podporuje celou řadu významných kulturních a sportovních akcí v ČR.

Články autora Tereza Procházková

Nejnovější články

Názory
Blíží se znovu do USA nemovitostní krize?

Studie, kterou vydala NBER (National Bureau of Economic...

Začínající krize v sektoru nemovitostí nakonec může americkou...

Analýzy
Startupy zaměstnávají víc Čechů než zemědělství

V praxi to znamená, že nové technologické firmy v předminulém...

V posledních čtyřech letech se počet startupů zvýšil...

Podle nasbíraných dat přitom startupy většinou představují spíše...

Cílem nového reportu je podle Mikschika přinášet veřejnosti...

Expertní pohled
Jak psychologie ovlivňuje reklamu a e-commerce?

Vystoupí na ní psychologové, influencer Kovy i zástupci...

Oči jsou nejdůležitějším smyslovým orgánem, vizuál proto představuje...

V panelové diskusi k tématu psychologie v reklamě...

Nejnovější Cestovní ruch

Cestovní ruch
Novinkou pro turisty na jižní Moravě bude MojaKarta

Po vzoru dobré praxe ze zahraničí či některých...

Jižní Moravu turisté vyhledávají skrze vinice, zámky, muzea,...

Výhody MojaKarty mohou turisté využívat od dubna. „V...

Cestovní ruch
The Artisan zve na Restaurant Week

„Máme radost, že se můžeme i letos zapojit...

Festivalové menu The Artisan odstartuje čerstvým jeseterem z oblíbené...

Vegetariánská varianta nabídne pokrmy plné zeleniny, včetně předkrmu...

Cestovní ruch
Jednodušší cestování za poznáváním Střední Asie

Ředitel Leteckého obchodu Letiště Praha Jaroslav Filip potvrdil,...

Společnost Qanot Sharq Airlines, založená v roce 1998,...