×

SLEDUJTE SNĚM HOSPODÁŘSKÉ KOMORY ONLINE – VE STŘEDU 31. KVĚTNA

Středa 31. května 2023
Přihlásit se / Zaregistrovat se
ikona hodiny25. 1. 2023 18:05

GR8 TECH: 30 let zkušeností pro skvělá B2B řešení

Dneškem vstupuje na globální trh B2B služeb v oblasti iGamingu nová společnost: GR8 Tech. Jako nástupce Parimatch Tech, společnosti, která vyvinula platformu a marketingová řešení pro značku Parimatch, spojuje GR8 Tech 30 let zkušeností na trhu iGamingu se zaměřením na dlouhodobá partnerství, odhodlání a přímočarý přístup k poskytování skvělých herních technologií, díky kterým uspokojí ještě větší ambice svých klientů.

Foto: GR8 Tech Evgen Belousov Foto: GR8 Tech

Společnost pochází z velkého ekosystému, takže z první ruky zná práci s B2C klienty, jasně rozumí problémům provozovatelů a dokáže je řešit jejich vlastním vývojem. Tým GR8 Tech chápe, že podnikání je závod, ve kterém je třeba pouze skvělých (anglicky great, zkráceně gr8 pozn. red.) partnerů. A těmi v GR8 Tech jsou.

„Vznik GR8 Tech je dlouho očekávanou událostí, na které jsme v Parimatch Tech soustavně pracovali po celý rok 2022. Jsem hrdý na to, že se lidé ze společnosti Parimatch Tech vydávají na tuto novou B2B cestu. Jsem přesvědčen, že jejich zkušenosti a odborné znalosti pod vedením generálního ředitele GR8 Tech Evžena Bělousova jim umožní realizovat všechny ambiciózní cíle, které si společnost vytyčila,“ komentoval Maksym Liashko, bývalý generální ředitel společnosti Parimatch Tech.

Jasné cíle a bojový duch

Tato cesta v herním průmyslu začala v roce 1994 zrodem společnosti Parimatch – celosvětové značky, která je známá svým bojovným duchem a partnerstvím s nejlepšími fotbalovými kluby, sportovci a esportovými organizacemi. Kromě rozvoje samotné značky Parimatch, objevili a rozvíjeli také potenciál technologií pro všechna zmíněná odvětví. V roce 2021 se jejich odborné znalosti v oblasti sázkových a iGamingových technologií staly zásadními a to dopomohlo k založení společnosti Parimatch Tech, která splnila poptávku značky Parimatch po technologiích pro dobývání nových výšin.

Platforma zvládá velké sázkové zatížení z jakékoli sportovní události na této planetě bez výpadků. Pro Parimatch Tech nyní nastal čas na nový závod: Vývoj společnosti Parimatch Tech na GR8 Tech, https://gr8.tech/.

Nové možnosti na špičkové úrovni

R8 Tech nyní poskytuje kompletní technické pokrytí pro zavedené hazardní podniky, včetně:

  • GR8 iGamingové platformy se sázkovou kanceláří, kasinem, platebním centrem, flexibilním API, nástroji CRM, správou hráčů, řízením rizik, prevencí podvodů, gamifikací a dalšími vlastními nástroji a službami.
  • GR8 BaaS (Business-as-a-Service), který nabízí hotový podnik s fungující strukturou, zefektivněnými procesy, spuštěným marketingem, systémem výkaznictví a brzkými finančními výsledky.
  • Franšízu GR8 Parimatch s celosvětově známou značkou Parimatch a iGamingovou platformou pro regulované trhy pod kompletní partnerskou správou.

Kromě toho GR8 Tech nabízí poradenské, integrační a provozní služby – to vše prostřednictvím výhodného přístupu one-stop-shop. Výsledkem jsou všestranná, stabilní, odolná, přizpůsobivá a vysoce škálovatelná obchodní řešení pro iGamingové společnosti, která lze snadno integrovat a spravovat bez nutnosti dohledu a zásahů.

„Dnešní trh B2B iGamingu je poměrně nasycen nabídkami, přesto mu velmi chybí konzistence, pohodlí a skvělé služby. Jsme tu proto, abychom to změnili a nastavili novou normu v tom, co znamená skvělý produkt. GR8 Tech sestavuje herní řešení na míru, která jsou navržena tak, aby se vyvíjela a přizpůsobovala měnícímu se podnikatelskému prostředí, čímž našim partnerům umožňujeme svobodně myslet dopředu a dlouhodobě plánovat. A to je GR8!“ řekl generální ředitel společnosti GR8 Tech Evgen Belousov.

Vyzkoušeno na vlastní kůži

Všechny produkty a služby společnosti GR8 Tech prošly kontrolou kvality u provozovatelů značky Parimatch po celém světě. Klienti společnosti (Parimatch Eastern Europe, PМІ, Parimatch United) úspěšně používají produkty GR8 Tech na 15 trzích po celém světě, včetně Ukrajiny, Kypru, Velké Británie, Kazachstánu, Tádžikistánu, Tanzanie, Keni, Nigérie a několika dalších zemí v Evropě, Asii a Oceánii. Značku GR8 Parimatch podporuje několik globálních partnerů, včetně Oleksandra Usyka, ambasadora společnosti Parimatch pro zodpovědné hraní , čtyř týmů anglické Premier League (Leicester City, Chelsea, Aston Villa a Newcastle United) a dvou špičkových esportových organizací (00Nation a Team Secret).

První offline kontakt společnosti GR8 Tech s globální iGamingovou komunitou se uskuteční od 7. do 9. února 2023 na veletrhu ICE v Londýně v zasedací místnosti S10-425, kde se účastníci budou moci setkat s generálním ředitelem, technickým ředitelem a business development manažerem společnosti, dozvědět se více o nejlepších technologiích na iGamingovém B2B trhu a jako jedni z prvních v roce 2023 získat GR8 Tech pro své podnikání.

Články autora Kristýna Klejnová

Nejnovější články

Aktuality
Komunikace s politickou reprezentací nebyla vždy snadná

Vážený pane premiére, pane místopředsedo Poslanecké sněmovny, vážené...

Pane premiére, vážení hosté, dámy a pánové, závěrem...

Cestovní ruch
Praha láká turisty na brutalistní stavby

„Souzníme s Vladimírem 518 v tom, že chceme...

„Největší odkaz této architektury do dnešní doby je...

„Ať už se jedná o prohlídky Kongresového centra,...

Analýzy
Zadavatelé o progresivním zadávání veřejných zakázek

Výkon technického dozoru investora (zákon používá pojem Technický...

Výkon technického dozoru na stavbách může být vykonáván...

Výkon technického dozoru zajišťuje kontrolu a dohled nad...

Podle názoru projektantů nepanuje u veřejných zadavatelů jednotné...

Hlavní závěry Konference investorů a dozorových firem, která...

Podle stavebního zákona musí být na stavbách veřejných...

Kvalifikovaný technický dozor by měl mít určité znalosti,...

„Zásadním aspektem práce dozoru stavby je vedle zkušenosti...

Nejnovější Aktuality

Aktuality
Komunikace s politickou reprezentací nebyla vždy snadná

Vážený pane premiére, pane místopředsedo Poslanecké sněmovny, vážené...

Pane premiére, vážení hosté, dámy a pánové, závěrem...

Aktuality
Technology Days lákají na přednášky i robotické instalace

Vstup na akci je zdarma a díky svému...

Na místě bude k vyzkoušení také virtuální realita,...

Velmi zajímavý je i přednáškový program, který nám...

Aktuality
Ministerstvo navrhuje polovodičovou investiční pobídku

„Čipy tvoří základ mnoha výrobků, bez kterých si...

Čipy jsou strategickým průmyslovým odvětvím, které generuje vysokou...