Středa 28. února 2024
ikona hodiny31. 1. 2023 06:27

Kampaň 50 lídrů změny přináší příběhy inovací

Společnost Parimatch Tech, která loni otevřela své kanceláře v Praze, byla právě jmenována jedním z 50 lídrů změny agentury Reuters. V rámci projektu, který v sérii videodokumentů vyzdvihuje globální společnosti vedoucí k novým zítřkům, se společnost stala výběrem redakce, který ukazuje inovativnost, technické zaměření a udržitelnost moderního online zábavního průmyslu.

Kristýna Klejnová autor

Foto: Parimatch Evgen Belousov Foto: Parimatch

Společnost Parimatch Tech se tak může stát novým vzorem pro české firmy a pomoci nastavit a rozvíjet nové standardy řízení podniku. Její úspěchy jsou toho důkazem.

Úspěch sám o sobě je ještě významnější v kontextu, ve kterém se Parimatch Tech v uplynulém roce ocitl. Po zahájení ruské invaze na Ukrajinu čelila společnost, stejně jako další podniky působící nebo pocházející z Ukrajiny, mnoha výzvám nebývalého rozsahu. Společnost Parimatch Tech však při zachování své přirozené flexibility a přizpůsobivosti podnikla několik kroků, které jí umožnily získat dynamiku navzdory válce a jejím výzvám.

Přeorientování strategických cílů

Likvidace několika geografických oblastí, stejně jako celková situace na světovém trhu, vyvolaly otázky, co společnost čeká dál. Společnost Parimatch Tech urychlila realizaci dlouhodobých plánů na přechod do odvětví B2B a v průběhu roku představila soubor produktů, které byla připravena nabídnout zákazníkům z řad operátorů:

  • iGamingová platforma, která je nyní jednou z nejrychleji rostoucích ve východní Evropě a úspěšně zpracovává miliony aktivních hráčů;
  • Franšízu značky Parimatch, která poskytuje přístup ke špičkové platformě, renomovanému jménu a impozantnímu seznamu globálních partnerství;
  • BaaS, neboli Business as a Service, spojuje všechny výhody platformy Parimatch Tech, odborné znalosti v oboru a špičkovou úroveň řízení.

Soulad produktu s nejvyššími průmyslovými standardy potvrdily certifikáty GLI19 a GLI33 od Gaming Laboratories International (GLI). A platforma byla dvakrát zařazena do užšího výběru prestižních oborových ocenění: SBC Awards (Platforma roku) a EGR Operator Awards (kategorie In-house produktů).

„Jsme na prahu velmi důležité změny, která oficiálně odstartuje naši cestu na B2B trhu. Plány, které nás čekají, jsou ambiciózní, nicméně my jsme na tento úkol připraveni, protože naše jádro zůstává stejné: výzva je součástí naší DNA. A s takovým zápalem je možné všechno! Budeme i nadále růst a vítězit a přispějeme k mnoha vítězstvím roku 2023,“ řekl Evgen Belousov, zástupce generálního ředitele společnosti Parimatch Tech.

Podpora odolnosti Ukrajiny

Všechny úspěchy roku 2022 by nebyly možné bez lidí, kteří navzdory válce prokázali fantastické výkony v různých oblastech. Podpora Ukrajiny a Ukrajinců, včetně zaměstnanců společnosti, se v uplynulém roce stala základem úsilí společnosti Parimatch Tech. Od prvních dnů invaze pomáhala společnost Parimatch Tech a její zaměstnanci Ukrajině v jejím boji za svobodu: prostřednictvím darů, dobrovolnictví, koordinace firemních charitativních projektů a činnosti nadace Parimatch.

„V roce 2022 bylo z válkou postižených oblastí evakuováno přes 600 civilistů, poskytnuto více než 60 tun humanitární pomoci a na pomoc obětem války směřovalo přes 1 milion eur,“ dodává Evgen Bělousov.

Inspirace a zdroj poznatků

V květnu společnost otevřela novou pobočku v Praze, což přispělo nejen k obchodní expanzi v Evropě, ale také poskytlo tolik potřebnou podporu všem kvůli válce vysídleným zaměstnancům v celé Evropě. V roce 2022 se pražská kancelář rozrostla z pouhých deseti lidí na více než 65 zaměstnanců. Společnost Parimatch Tech také přinesla diskuse zaměřené na Ukrajinu na mezinárodní scéně Web Summit 2022 v portugalském Lisabonu. Odolnost ukrajinských podniků a jejich příběhy o úspěchu navzdory válce se opět staly inspirací a zdrojem poznatků pro více než 70 000 účastníků Web Summitu.

Články autora Kristýna Klejnová

Nejnovější články

Aktuality
Eviden ocení nejlepší počiny mladých vědců

„Na Cenu Josepha Fouriera se vždy velmi těšíme....

Své studenty mohou do soutěže přihlásit všechny výzkumné...

„Ačkoliv by někdo mohl říci, že ocenění se...

Trendy
Prognóza pro rok 2024: Stavebnictví čekají změny

Pohled expertů napříč realitním sektorem a jejich výhled...

Výhled pro evropský realitní trh pro rok 2024...

Další výzvou je velký nedostatek nových bytů, snížená...

Stále palčivějším tématem je také ochrana životního prostředí....

Ekonomická nejistota se dotýká ziskovosti společností. Využití nových...

V současnosti je k dispozici celá řada digitálních nástrojů navržených...

Expertní pohled
Cena zlata prošla korekcí. Jedná se o příležitost?

Po dosažení nejvyšší míry inflace ve výši 9,1...

Obchodníci nyní posunuli sázky na první snížení úrokových...

Nejnovější Aktuality

Aktuality
Eviden ocení nejlepší počiny mladých vědců

„Na Cenu Josepha Fouriera se vždy velmi těšíme....

Své studenty mohou do soutěže přihlásit všechny výzkumné...

„Ačkoliv by někdo mohl říci, že ocenění se...

Aktuality
Moravskoslezský kraj tahounem v zelených a chytrých řešeních

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava (VŠB-TUO)...

Čtyři vzájemně propojené živé laboratoře mají za cíl...

Důležitou součástí bude sledování změn v regionu optikou...

„Vzdělání, podnikání, inovace a spolupráce státní správy se...

Aktuality
Wienerberger obnovuje výrobu v závodech

Od ledna společnost postupně spouští závody v Hranicích,...

Wienerberger také investuje do aktivit spojených s udržitelným...

Rok 2024 bude pro stavební trh rokem očekávání...