×

MICE – speciální příloha časopisu KOMORA

Sobota 10. června 2023
Přihlásit se / Zaregistrovat se
ikona hodiny7. 11. 2021 07:00

Když se řekne Teplátor

Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky ČVUT v Praze (CIIRC) je špičkou dnešního výzkumu a potvrzuje to mimo jiné i díky unikátní patentované technologii zvané Teplátor, vyvinuté ve spolupráci se Západočeskou univerzitou v Plzni. Zařízení využívající vyhořelé jaderné palivo má potenciál výrazně ovlivnit transformaci českého teplárenství a nabídnout životaschopnou alternativu k zemnímu plynu. Zajímavou alternativu pro krajská města představuje v podcastu NCEÚ doc. Radek Škoda z CIIRC.

Petr Karban Petr Karban autor

šéfredaktor portálu KomoraPlus, měsíčníku Komora a magazínu Be the Best

Dlouhodobě se orientuje na ekonomická a společenská témata, podnikání, personalistiku, komunikaci, reklamu a marketing. V minulosti vedle mediálních pozic působil u řady projektů také jako marketingový stratég a kreativní ředitel.

Foto: Shutterstock.com Foto: Shutterstock.com

Národní centrum energetických úspor (NCEÚ) je nezisková organizace, založená Hospodářskou komorou České republiky, Svazem měst a obcí České republiky a společností ČEZ. NCEÚ nabízí řešení pro efektivní nakládání s energiemi ve všech společenských segmentech.

podcasty NCEÚ, které představují problematiku chytrého hospodaření s energiemi, inovativní i vědecké projekty a také ty nejlepší příklady z praxe, se budete na portálu KomoraPlus potkávat každou neděli.

Články autora Petr Karban