×

MICE – speciální příloha časopisu KOMORA

Pátek 22. září 2023
Přihlásit se / Zaregistrovat se
ikona hodiny28. 6. 2023 07:00

Emirates má vlastní limitovanou edici bourbonu

U příležitosti 15 let úspěšného partnerství vyrobila prémiová americká palírna whisky Woodford Reserve ve spolupráci se společností Emirates jedinečnou limitovanou edici bourbonu, která se bude exkluzivně podávat na vybraných letech Emirates v průběhu července.

Kristýna Štefanková autor

Foto: Emirates Emirates má vlastní limitovanou edici bourbonu Woodford Reserve Foto: Emirates

Woodford Reserve Emirates Personal Selection je privátní limitovaná blended whisky a bude k dispozici cestujícím ve First a Business Class v palubním salónku A380 na vybraných letech do Velké Británie, USA, Austrálie a jihovýchodní Asie. Skvěle namíchaný bourbon byl osobně vybrán společností Emirates spolu s mistrem destilatérem Woodford Reserve Chrisem Morrisem. Bourbon v sobě odráží vůně sušeného ovoce, sladkého medu, vanilkového máslového krému a zuhelnatělého dřeva. Chuťový profil je bohatý a zakulacený s příchutí třešní, čokolády, karamelu, závěr je hladký a krémový s dlouhým, hřejivým koncem.

Woodford Reserve Emirates Personal Selection je vyrobena jako unikátní malá šarže na míru skládající se pouze ze dvou sudů, aby vznikl jedinečný chuťový profil, který nelze napodobit. Standardní šarže bourbonu Woodford Reserve se skládá zhruba ze 120 sudů, což vytváří vyvážený profil ve všech pěti chuťových oblastech. Naproti tomu, pokud je šarže tvořena pouze dvěma sudy, vzniká komplexní a intenzivní chuťový profil, který přináší nezapomenutelný a jedinečný zážitek.

Cestující ve First a Business Class mohou také ochutnat Woodford Reserve Distiller’s Select, který je již 15 let oblíbeným Bourbonem ve First Class a posledních pět let si ho mohou vychutnat také cestující v Business Class. Woodford Reserve klade důraz na vyváženost pěti chutí americké whiskey a vytváří zážitek pro smysly, v níž se sladké tóny mísí s ovocem, kořením, dřevem a obilím. Každý rok Emirates podá cestujícím na palubě letadla více než 90 tisíc malých lahví Woodford Reserve a také 6500 lahví 75cl Woodford Reserve v palubním salónku letadla A380.

Společnost Emirates nabízí svým zákazníkům bezkonkurenční výběr nejprestižnějších světových vín a lihovin, do kterých od roku 2006 investovala více než 1 miliardu USD. V letech 2023-2024 Emirates zainvestuje do udržování výjimečné nabídky pokrmů a nápojů 5,4 miliardy AED.

O Woodford Reserve

Woodford Reserve je prémiový bourbon, který se vyrábí v historické palírně Woodford Reserve Distillery v Kentucky. Palírna Woodford Reserve je národní historickou památkou a prezentuje řemeslnou zručnost, která je v rovnováze s historickým dědictvím a moderními postupy.

Články autora Kristýna Štefanková

Nejnovější články

Názory
Úsudek, invence, zkušenost a odbornost zůstanou doménou lidí

Každý si mohl vyzkoušet, že umělá inteligence umí...

Jsem toho názoru, že revoluce nepřijde za rok...

Trendy
Dny AI představí samořiditelná auta i roboty

Dny AI 2023 odstartují 9. října v Brně,...

Nejširší záběr aplikací AI představí sekce zaměřené na...

Poslední sekce cílí na výzkum a veřejnou správu....

Expertní pohled
Efektivní komunikace s novináři aneb Jak na tiskovou zprávu

Tisková zpráva totiž představuje jeden z nejdůležitějších nástrojů...

Důležité jsou také citace, které dodávají tiskové zprávě...

Nejnovější Aktuality

Aktuality
Potřebujeme flexibilnější pravidla pro řidiče zájezdových autobusů

EHSV přijal text zaměstnavatelské skupiny, který volá po...

Sami řidiči prostřednictvím svých profesních asociací očekávají, že...

Aktuality
Na co všechno a za jakých podmínek lze získat dotace?

Stavební veletrh FOR ARCH v září proběhne již...

Jaké novinky se letos chystají? Za program Nová...

Co je možné v současnosti modernizovat a budovat...

Aktuality
Česká technologie pomáhá FBI hledat pohřešované děti

Od roku 2018, kdy Apify spojil své síly...

Zatím se iniciativa soustředí jen na Egypt, ale...