Čtvrtek 30. května 2024
ikona hodiny7. 5. 2024 06:41

Česká nábytkářská firma dobyla Paříž

Letos se česká značka moderního nábytku RIM poprvé zúčastnila veletrhu Workspace Expo v Paříži a překvapila publikum expozicí navrženou designérským duem Vrtiška & Žák. Zákazníci ocenili kvalitu a inovativní design představených produktů, což potvrzuje, že čeští výrobci dokážou zaujmout i náročné mezinárodní publikum a neustoupí západním konkurentům.

Pavel Kašpar autor

Foto: RIM Letos se česká značka moderního nábytku RIM poprvé zúčastnila veletrhu Workspace Expo v Paříži Foto: RIM

„Účast na veletrhu byla pro firmu RIM jedinečnou příležitostí. Měli jsme perfektní možnost představit naše produkty a služby nejen obchodním zástupcům, ale i designérům a koncovým zákazníkům. V dnešní době, kdy se většina kanceláří převléká do softových produktů, které jsou náročné na prezentaci u zákazníka, je nesmírně důležité umět tyto produkty účinně prezentovat,“ komentuje Michal Hotmar marketingový specialista RIM CZ.

S respektem k tradici a otevřeností k inovacím

V rámci veletrhu značka RIM prezentovala nejen své osvědčené produkty, ale i řadu novinek. Pozornost tak získaly produkty z kolekcí jako FLEXi, Victory, Winx Lounge nebo Organix. Byly představené první vzorky nové multifunkční židle Lambda, vyvinutou taktéž ve spolupráci s duem Vrtiška & Žák, nebo byly poprvé uvedená křesílka MIA a Kloe od španělského designéra Marcela Alegreho. Jedná se o první ochutnávku z nové soft seating kolekce, se kterou se můžete seznámit letos na podzim v rámci veletrhu Orgatec. Další novinky nabídla kolekce prémiové otočné židle Space. Nejvíce zaujal nový model SP 1523, na kterém byla poprvé představena varianta čalounění opěry v ekologické 3D tkanině. „Přestože jsme na trhu přes 15 let, usilujeme o to, aby naše produkty stále přinášely nádech novoty,“ sdílí Michal Hotmar.

Český design v celé své kráse 

Workspace Expo v Paříži je mezinárodní veletrh zaměřený na nejnovější trendy a inovace v oblasti pracovních prostorů, nábytku a technologií. Pro vystavovatele to představuje skvělou příležitost představit svou nabídku širokému publiku. Návrh stánku pro RIM vytvořilo známé české designérské duo Vrtiška & Žák. Kreativní vertikální řešení výstavní plochy nechalo vyniknout prvky vizuální identity společně s celou šíří produktového portfolia firmy. „Přes lehce chaotické přípravy a složitější komunikaci s organizátory proběhl veletrh na velmi vysoké úrovni. Naše expozice, navržená designéry Vrtiška & Žák, byla jednou z nejpoutavějších na celém veletrhu. Mnohdy jsme se setkali s názorem od zákazníků, že raději začnou spolupracovat s námi, než s domácí konkurencí,“ uzavírá Hotmar.

Články autora Pavel Kašpar

Nejnovější články

Expertní pohled
Nefinanční data představují nové bohatství firmy

V oblasti vztahů mezi firmou se svými spotřebiteli...

Veškeré popsané aktivity přitom mají jeden společný cíl...

Cestovní ruch
Prague City Tourism láká na letní dovolenou v Praze

„Všechny marketingové kampaně město financuje z vybraného poplatku...

Kromě výše zmíněných dvou kampaní i letos pokračuje...

Expertní pohled
Bankovní daň opět na stole

V minulých letech se do českého daňového systému...

Konečně, existují jiné způsoby, jak vlády mohou získávat...

Nejnovější Aktuality

Komora.cz
„Flexinovela“ zákoníku práce pomůže i rodičům malých dětí

Skloubit péči o děti, zároveň si udržet kontakt...

„Plánované změny pomohou trhu práce v Česku. Zaměstnanci,...

Cestovní ruch
Nekalé praktiky falešných turistických průvodců skončí

Například tržní řád hlavního města Prahy vymezuje území,...

„Jsem rád, že se podařilo najít formulaci, která...

„Od ledna 2025 si slušní poskytovatelé průvodcovských služeb...

Komora.cz
Zaměstnavatelé novelu zákoníku práce uvítají

Současná praxe, kdy může být výpověď z pracovního...

S tím úzce souvisí další změna zákoníku práce,...