×

MICE – speciální příloha časopisu KOMORA

Pátek 24. března 2023
Přihlásit se / Zaregistrovat se
ikona hodiny1. 9. 2021 07:52

Oborová zdravotní pojišťovna představila své ambasadory

Lucie, Tomáš a Víťa propagují zdraví a prevenci

Oborová zdravotní pojišťovna je třetí největší zaměstnaneckou pojišťovnou a jedničkou v elektronické komunikaci. K té slouží klientům OZP už takřka deset let aplikace Vitakarta, kterou používá více než šedesát procent klientů. Ta dostala nyní od Lucie Benešové a Tomáše Matonohy, ambassadorů zdravotní pojišťovny, jméno Víťa.

Foto: Erik Koritko Foto: Erik Koritko

„Vitakarta je šikovný nástroj, pro OZP představuje klíčový prvek komunikace a vztahů s klienty. Snažili jsme se ji proto představit osobněji, přátelštěji a místo toho formálního, technicistního názvu jsme hledali obyčejné jméno. Měl by to přece být každodenní spolehlivý parťák. A ten si nějaké hezké jméno zaslouží. Nejen děti mají sklon pojmenovat si to, co mají rády,“ vysvětluje první novinku Petr Karban, kreativní ředitel agentury COT group, která s OZP na marketingové a mediální strategii spolupracuje.

Letos prošla aplikace významnou proměnou, která reflektuje požadavky doby i klientů. „Přitom když jsme s Vitakatou před lety začínali, byl to tak trochu hobby projekt několika nadšenců v pojišťovně a dnes je to nástroj, který každodenně využívá několik tisíc lidí,“ poznamenává generální ředitel OZP Radovan Kouřil.

Právě aplikace Vitakarta a široká nabídka bonusů, benefitů a preventivních programů jsou hlavními prvky nové komunikační strategie, kterou pojišťovna včera představila světu v pražském hotelu Augustine a také v online prostoru. Tím nejvýraznějším prvkem je ovšem rodina ambassadorů, jimiž se stali klienti OZP Tomáš Matonoha, Lucie Benešová a jejich děti Lara a Štěpán. „Nápad na využití ambassadorů jsme do OZP přinesli jako novinku, protože jsme přesvědčeni, že její preventivní programy zaslouží pozornost. A reálná rodina v reálných situacích dokáže lidi oslovit, zvláště když je to rodina tak sympatická a uvěřitelná,“ vysvětluje sázku na ambassadory Eva Frindtová, jednatelka agentury COT group.

Že v ambassadorství nejde jen o pár spotů a fotografií potvrzují i sami Lucie s Tomášem. „V naší rodině je teď prevence velké téma, a i když jsme vždycky jedli poměrně zdravě, hodně se hýbali, trávili čas na čerstvém vzduchu, tak k tomu teď máme další pilíř zdraví – řadu bezplatných preventivních prohlídek, příspěvky na vitamíny i na sportovní činnost a vybavení,“ shodují se a oba jsou připraveni podporovat a propagovat především preventivní programy OZP. „Například v onkoprevenci je OZP skutečně nesmírně aktivní a určitě bych ráda upozornila zejména na program STOP rakovině. Možná nejste ještě v tom rizikovém věku, ale třeba spoustu věcí opomíjíte nebo je opomíjí vaši blízcí,“ apeluje Lucie závěrem.

Články autora Valerie Saara

Nejnovější články

Trendy
Skupina ČEZ zintenzivní aktivity při úsporách vody

Zúčastněné společnosti se zavazují k zavedení účinných opatření...

Jednou z priorit je například úspora pitné vody....

Expertní pohled
Trendy v cestování: Nomádi se mění ve slowmády

Kvůli pandemii se proměnily také preference cestujících a...

Současně se změnou cestovního chování se objevily i...

Rok 2023 tak podle nás bude ve znamení...

Cestovní ruch
Korejce vrací do Česka Bohemian Rhapsody

Roadshow byla načasována na období těsně před obnovením...

Návrat turistů do Česka podpoří také kampaň Bohemian...

Nejnovější Aktuality

Aktuality
Nový systém investičních pobídek podpoří přidanou hodnotu 

Investice bez přidané hodnoty budou nově podporovány pouze...

Vláda také schválila úpravu podmínek pro získání investiční...

Aktuality
Vladimír Dlouhý je prvním Čechem v čele Eurochambres

Prioritou Vladimíra Dlouhého bude v tomto krizovém období...

Eurochambres, Evropská asociace obchodních a průmyslových komor, je...

Aktuality
Wienerberger opět hledá nejlepší studentský projekt

Studenti 3. ročníků mohou své návrhy přihlásit do...

Soutěž opět probíhá ve dvou kolech. V prvním,...

Spolupráce s architektonickým studiem LOXIA, která začala v...

Pro přihlášené, jejichž práce budou v rámci soutěže...