Úterý 16. dubna 2024
ikona hodiny21. 2. 2023 08:28

Konference ICE 2023: GR8 Tech akceleruje růst iGamingu

Společnost GR8 Tech, poskytovatel herních řešení na míru, se po transformaci poprvé představila na světoznámém veletrhu ICE v Londýně. Představitelé společnosti, v čele s CEO Evgenem Belousovem, představili svou produktovou řadu pro iGamingové hráče na trhu, podělili se o své znalosti a navázali nová partnerství.

Renata Faltejsková autor

Foto: GR8 Tech GR8 Tech se představili na konferenci ICE 2023 Foto: GR8 Tech

„Veletrh ICE je každoročně skvělou příležitostí k setkání všech zástupců herního průmyslu, k domluvě schůzek a k diskusi o obchodních příležitostech. Letos se na veletrhu ICE představila společnost GR8 Tech jako nový B2B hráč. Akci ICE jsme využili jako platformu k navázání důležitých schůzek se stávajícími i potenciálními klienty, což nám rozhodně dává skvělou příležitost k rozvoji našeho podnikání,” prozradil Evgen Belousov, GR8 Tech CEO.

GR8 Tech

Mezinárodní B2B poskytovatel s kompletním technickým pokrytím pro zavedené hazardní podniky, včetně řešení iGamingové platformy, franšízy značky Parimatch a nabídek Business-as-a-Service pro dlouhodobá partnerství.

Odborné znalosti společnosti GR8 Tech v oblasti hazardních her jsou založeny na zhruba 30 letech zkušeností s provozem a na odkazu značky Parimatch. Platforma GR8 Tech zpracovává miliony aktivních hráčů Parimatch a poskytuje své osvědčené postupy pro rozvoj hazardních her po celém světě. A pro ty, kteří plánují vstoupit na trh s hazardními hrami, má společnost jedinečnou nabídku Business-as-a-Service s připravenými technickými řešeními, podporou a poradenstvím při spuštění a provozu nového hazardního podnikání.

Nová řešení pro iGaming

Butikový přístup společnosti GR8 Tech se dokonale hodí pro charakteristická individuální setkání ICE London. Společnost tak využila příležitosti navázat kontakt s potenciálními klienty a představit jim svou produktovou řadu, která zahrnuje iGaming Platform, franšízu Parimatch a pro iGamingový trh jedinečnou nabídku BaaS (Business as a Service). Každá z nich účinně řeší typické problémy, s nimiž se provozovatelé denně potýkají. Jsou to nestabilita a nespolehlivost řešení poskládaných od různých poskytovatelů, nedostatek kvalitní podpory a nedostatečná přizpůsobivost a škálovatelnost, které brání růstu podnikání. BaaS pomáhá iGamingovým společnostem plně využít jejich růstový potenciál.

Díky svému zaměření na osobní a vysoce kvalitní služby a odhodlání řešit problémy, s nimiž se potýkají provozovatelé iGamingu, má společnost GR8 Tech dobré předpoklady k tomu, aby otřásla tímto odvětvím. Dmytro Paliants, BDO společnosti GR8 Tech, vyjádřil svůj optimismus ohledně výsledků akce a uvedl, že přibližně dvě třetiny partnerů, se kterými se setkali, projevili zájem o další jednání se společností GR8 Tech.

Jediným, ale velmi důležitým konstatováním v tuto chvíli je, že GR8 Tech jako poskytovatel B2B řešení s individuálním přístupem nemůže a nebude usilovat o uzavření co největšího počtu smluv. Řešení jsou nejužitečnější pro operátory, kteří jsou připraveni růst a škálovat, proto se společnost snaží navázat spolupráci s vybranými subjekty, poznamenal Dmytro.

Kromě navazování kontaktů s potenciálními klienty a partnery z oboru, se společnost GR8 Tech během veletrhu ICE London podělila také o své odborné znalosti. Generální ředitel společnosti GR8 Tech Evgen Belousov poskytl několik rozhovorů mezinárodním médiím, v nichž hovořil o nedávném vstupu společnosti na trh, její transformaci, trendech a vyhlídkách v oboru.

Články autora Renata Faltejsková

Nejnovější články

Názory
Investiční horečka v prvním čtvrtletí roku

Globální akciové trhy zaznamenaly v prvním čtvrtletí nejlepší...

Na začátku dubna se prostředí inflace a úrokových...

Cestovní ruch
Výročí Franze Kafky: Příležitost i pro cestovní ruch?

Kdo navštíví Prahu, resp. její webové stránky a...

Hlavní město ve spolupráci s Prague City Tourism...

Během roku Franze Kafky se uskuteční také projekt...

Otáčející se hlava Franze Kafky patří k nejvyhledávanějším...

Trendy
Český startup krmí firmám AI modely kvalitními daty

„Poslední investici jsme získali v roce 2019 a...

Zakladatelé společnosti Jan Čurn a Jakub Balada se...

„Chceme Apify dostat k většímu množství vývojářů a...

Nejnovější Trendy

Trendy
Český startup krmí firmám AI modely kvalitními daty

„Poslední investici jsme získali v roce 2019 a...

Zakladatelé společnosti Jan Čurn a Jakub Balada se...

„Chceme Apify dostat k většímu množství vývojářů a...

Trendy
Proč Ostrava potřebuje developery?

Místní samospráva ovšem nedokáže takovou výstavbu uspokojit sama....

„Není pochyb o tom, že jedním ze stěžejních...

Navzdory tomu se Ostrava dynamicky mění k lepšímu....

Jednou ze základních podmínek oživení městského centra je...

Věhlas Stodolní se zrodil v devadesátých letech minulého...

Že je to možné, ukazuje proměna obou břehů...

Analýzy
České nábytkářství oslabuje, ale ne dramaticky

„Již několik let panují v globální ekonomice jisté propady,...

„Pokles na 51,45 mld. Kč je stále velmi...

Špatná podle Tomáše Lukeše není ani spotřeba nábytku...

Suma za import nábytku v roce 2023 dosáhla 28,18...

Za vyloženě pozitivní trend AČN považuje růst podílu...

Český nábytek podle Čudky vyniká invencí i kvalitou....