Čtvrtek 30. května 2024
ikona hodiny17. 4. 2024 07:42

Raiffeisenbank je zlatým partnerem kongresu EASTLOG

Největší logistický kongres v ČR se blíží

Kongres logistiky a dopravy EASTLOG poskytne prostor pro diskuzi s téměř sedmi sty profesionály o zodpovědnosti logistiky. Shromáždění se uskuteční 30. a 31. května 2024 a kromě odborné konference nabídne i případové studie a kulaté stoly. Téma zodpovědnosti bude diskutovat z pohledu životního prostředí i odpovědnosti pracovníků. Jedním ze zlatých partnerů EASTLOG je Raiffeisenbank, která díky své stabilitě poskytuje ideální partnerství ve finanční sféře.

Petr Simon autor

Foto: Shutterstock.com Raiffeisenbank je zlatým partnerem kongresu EASTLOG, největšího logistického kongresu v České republice Foto: Shutterstock.com

Logistika a doprava patří mezi nejdůležitější pracovní úkony mezi dodavateli a odběrateli. Nastavené systémy spojují výrobu s obchodem, zákazníky s dodavateli a vytvořené vazby dokreslují celkový obraz firmy. V poslední době se však stále více mluví o zodpovědnosti logistiky. Jedná se o celé téma, které lze rozebírat z několika různých úhlů. Jedním z nich je pochopitelně životní prostředí a dopad logistiky na něj, ať už se to týká dopravních prostředků, spalování, či energetické spotřeby. Druhou důležitou součástí zodpovědnosti je ale i odpovědnost vůči zaměstnancům a dílčím pracovníkům, kteří se na chodu podílejí. Zároveň logistická oddělení představují roli odpovědného hráče v celé struktuře podniku.

Zlatý partner

Grafika: EastLog Grafika: EastLog

Všechny zmíněné faktory představují příležitost pro spojení s loajální a stabilní bankou. EASTLOG se proto spojil s Raiffeisenbank, která se při té příležitosti stala zlatým partnerem. Ta firmám i podnikatelům nejen z oboru nabídne služby ze svého finančního portfolia, financování důležitých složek potřebných k chodu společností či cenné rady z bankovního sektoru. „Značka Raiffeisen na prestižním eventu EASTLOG 2024 nesmí chybět zejména proto, že Raiffeisenbank a Raiffeisen – Leasing jsou významnými finančními partnery podnikatelů. Vzhledem k našim dlouhodobým zkušenostem je naší hlavní a významnou přidanou hodnotou zejména představení a nabídka kompletních finančních služeb pro firmy a podnikatele. To zahrnuje jak klasické bankovní produkty, tak i financování strojů a zařízení, technologií, nákladní a manipulační techniky a financování aut včetně elektromobilů, také ale dotační poradenství nebo služby neživotního pojištění. Firmy a podnikatelé tak efektivně využívají služby skupiny pod jednou střechou. Navíc silná značka a finanční stabilita Raiffeisen poskytuje klientům důvěru v bezpečnost a spolehlivost finančních transakcí,“ promluvil ke spolupráci ředitel firemního bankovnictví Raiffeisenbank Václav Štětina.

Foto: Raiffeisenbank Václav Štětina Foto: Raiffeisenbank

Trendy logistiky i případové studie

Grafika: Raiffeisenbank Grafika: Raiffeisenbank

Velký kongres EASTLOG, který se bude konat 30. a 31. května 2024 v O2 universu, nabídne inspirativní přednášky, zajímavé sekce a prezentaci Deborah Dull, která je světově uznávanou odbornicí na udržitelnost dodavatelských řetězců. Jedná se o již sedmadvacátý ročník kongresu a letos se ho zúčastní stovky českých i zahraničních profesionálů v oboru logistika. Pro logistické manažery z výrobních a distribučních společností je vstup zdarma a kromě zajímavého programu bude pro‑ stor i na seznamovací schůzky či networking. Kongres EASTLOG pořádá ATOZ Group, která mimo jiné vydává logistický časopis Systémy Logistiky. Návštěvníci se mohou těšit na případové studie o intralogistice a dopravě nebo o dodavatelsko‑odběratelských řetězcích. Následovat budou dva diskuzní kulaté stoly, jeden na téma HR a druhý přinese debatu o ESG. Více k programu a možnostem, které kongres nabízí, si zájemci mohou přečíst na webových stránkách www.eastlog.cz.

Články autora Petr Simon

Nejnovější články

Expertní pohled
Nefinanční data představují nové bohatství firmy

V oblasti vztahů mezi firmou se svými spotřebiteli...

Veškeré popsané aktivity přitom mají jeden společný cíl...

Cestovní ruch
Prague City Tourism láká na letní dovolenou v Praze

„Všechny marketingové kampaně město financuje z vybraného poplatku...

Kromě výše zmíněných dvou kampaní i letos pokračuje...

Expertní pohled
Bankovní daň opět na stole

V minulých letech se do českého daňového systému...

Konečně, existují jiné způsoby, jak vlády mohou získávat...

Nejnovější Aktuality

Komora.cz
„Flexinovela“ zákoníku práce pomůže i rodičům malých dětí

Skloubit péči o děti, zároveň si udržet kontakt...

„Plánované změny pomohou trhu práce v Česku. Zaměstnanci,...

Cestovní ruch
Nekalé praktiky falešných turistických průvodců skončí

Například tržní řád hlavního města Prahy vymezuje území,...

„Jsem rád, že se podařilo najít formulaci, která...

„Od ledna 2025 si slušní poskytovatelé průvodcovských služeb...

Komora.cz
Zaměstnavatelé novelu zákoníku práce uvítají

Současná praxe, kdy může být výpověď z pracovního...

S tím úzce souvisí další změna zákoníku práce,...