Sobota 24. února 2024
ikona hodiny13. 2. 2024 10:09

Emirates fandí basketbalu

Společnost Emirates a National Basketball Association (NBA) oznámily globální marketingové partnerství, na jehož základě se Emirates stala oficiálním celosvětovým leteckým partnerem NBA. Díky této spolupráci se společnost stává také prvním titulárním partnerem Poháru NBA, který se dříve jmenoval In-Season Tournament, a také vůbec prvním partnerem NBA, jehož logo se objeví na dresu rozhodčích.

Nina Černá autor

Foto: Emirates Logo letecké společnosti Emirates bude kralovat Poháru NBA Foto: Emirates

Jako první titulární partner Emirates NBA Cupu se tato globální letecká společnost představí prostřednictvím společného loga, od příští sezóny se plánuje společná propagace v rámci celosvětové komunity NBA na sociálních sítích a značení v arénách během semifinálových a finálových zápasů Emirates NBA Cupu.

Logo společnosti Emirates se objeví také na všech dresech rozhodčích NBA, počínaje Utkáním hvězd NBA 2024, které se uskuteční v neděli 18. února ve 20:00 SEČ na stanici TNT.

„Velmi nás těší, že se nám podařilo navázat globální marketingové partnerství s National Basketball Association a stát se jejím oficiálním globálním leteckým partnerem,“ prohlásila Jeho Výsost šejk Ahmed bin Saeed Al Maktoum, předseda představenstva a generální ředitel skupiny Emirates. „Tato spolupráce také znamená, že se Emirates stane prvním partnerem NBA, jehož logo bude umístěno na dresech rozhodčích, a zároveň inauguračním partnerem NBA Cupu. Vzhledem k popularitě basketbalu po celém světě jsme nadšeni, že můžeme spolupracovat s jednou z celosvětově nejuznávanějších a nejprestižnějších profesionálních lig. NBA představuje cenný přírůstek do našeho portfolia sponzorství, neboť nám umožňuje navázat kontakt s rozsáhlou celosvětovou fanouškovskou základnou, a to i ve Spojených státech, kde je basketbal nedílnou součástí sportovní kultury.“

„Emirates je leteckou společností světové úrovně, která sdílí náš záměr zapojit fanoušky po celém světě novými a kreativními způsoby,“ řekl zástupce komisaře a provozní ředitel NBA Mark Tatum a dodal: „Basketbal je vnímán jako celosvětově nejrychleji rostoucí sport, a proto tato spolupráce přiblíží vzrušující atmosféru NBA milionům lidí, kteří každoročně létají se společností Emirates.“

Sledování zápasů na palubách letadel

Sponzorství umožní společnosti Emirates účastnit se i dalších významných ligových událostí, například jako partner NBA Crossover, strhující akce pro fanoušky v rámci NBA All-Star, nebo jako partner projektu NBA Finals Legacy, v jehož rámci jsou na každém trhu finálových týmů NBA otevřena nová centra NBA Cares Live, Learn, or Play.  Logo Emirates bude také viditelné prostřednictvím virtuálního značení v hale a na horní části palubovky během celostátně vysílaných zápasů NBA, počínaje Utkáním hvězd NBA v roce 2024.

Jako partner vybraných předsezónních a pravidelných zápasů NBA Global Games zapojí společnost Emirates fanoušky NBA po celém světě prostřednictvím interaktivních akcí pro fanoušky ligy, včetně „NBA District“ a „NBA House“. Ti budou mít možnost sledovat obsah NBA na všech letech společnosti Emirates prostřednictvím palubního zábavního systému ice, a to včetně dlouhometrážních dokumentů, profilů hráčů, rozhovorů a dalších materiálů.

Marketingové partnerství rovněž umožní basketbalovým fanouškům zakoupit si širokou škálu oficiálních produktů NBA, včetně basketbalových míčů, sportovního oblečení a historických sběratelských předmětů, přičemž spolupráce se společnými značkami bude následovat ještě v tomto roce.  Zboží se bude prodávat v oficiálním obchodě Emirates Store v sídle společnosti Emirates v Dubaji a online na www.emirates.store s doručením zboží po celém světě.  Členové programu Emirates Skywards mohou rovněž uplatnit míle na nákup zboží z této zajímavé nabídky.

Nášivka společnosti Emirates se objeví také na dresech všech rozhodčích ve Women’s National Basketball Association (WNBA), počínaje sezónou 2025, a v NBA G League, oficiální nižší lize NBA, počínaje sezónou 2024-25.

Foto: Emirates Společnost Emirates se stala partnerem NBA Foto: Emirates

Emirates podporuje basketbal dlouhodobě

Sedmdesáté třetí utkání hvězd NBA se uskuteční v hale Gainbridge Fieldhouse v Indianapolisu ve státě Indiana a prostřednictvím televize, digitálních médií a sociálních sítí osloví fanoušky ve 214 zemích a teritoriích v 60 jazycích.

Společnost Emirates již téměř 30 let dlouhodobě podporuje basketbal v regionu, aktivně navazuje kontakty s fanoušky tohoto populárního sportu v Spojených arabských emirátech a Libanonu a poskytuje platformu pro zviditelnění těch nejzářivějších hvězd.

Globální portfolio sponzoringu společnosti Emirates zahrnuje partnerství se špičkovými sportovními kluby, turnaji, významnými kulturními událostmi a dalšími projekty. Spojení společnosti Emirates s NBA podpoří snahu letecké společnosti oslovit obrovskou základnu fanoušků nejen v USA, ale po celém světě prostřednictvím společné vášně pro basketbal.

Společnost Emirates v současné době nabízí lety na 12 amerických vstupních bran: Loganovo mezinárodní letiště v Bostonu (BOS), Mezinárodní letiště Johna F. Kennedyho v New Yorku (JFK), Mezinárodní letiště v Los Angeles (LAX), letiště George Bush Intercontinental Airport (IAH), Chicago O’Hare International Airport (ORD), Mezinárodní letiště D. Dullese ve Washingtonu (IAD), letiště Seattle Tacoma International Airport (SEA), Newark Liberty International Airport (EWR), letiště Dallas-Fort Worth (DFW), San Francisco International Airport (SFO), Miami International Airport (MIA) a letiště Orlando International.

Nejnovější články

Expertní pohled
Důvěra v ekonomiku není nijak valná

Dolů ho táhla zejména zhoršující se nálada mezi...

Pro nastartování domácí poptávky je pozitivním signálem růst...

Expertní pohled
Potřebujeme zdravé, nikoli nemocné zaměstnance

Jak je možné, že jen pár týdnů po...

Jakou roli v tom vidíte pro MSD? Můžeme se...

Vedle prevence a očkování je MSD aktivní i v oblasti onkologie...

Trendy
Moderní řešení jménem Cafédock

Kde se zrodil nápad na Cafédock? Před pár lety...

Jak vypadaly první prototypy? Jeden byl menší, se...

Kolik modelů v současnosti existuje? Nyní jsou ještě v oběhu...

Nejnovější Aktuality

Aktuality
Wienerberger obnovuje výrobu v závodech

Od ledna společnost postupně spouští závody v Hranicích,...

Wienerberger také investuje do aktivit spojených s udržitelným...

Rok 2024 bude pro stavební trh rokem očekávání...

Aktuality
V Brně se představí trendy v udržitelném byznysu

„Udržitelnost by měla být klíčovou součástí každé firmy,...

Hlavní součástí programu jsou přednášky odborníků z oblasti...

Aktuality
Zeleninu do letadel si Emirates pěstují samy. Ekologicky

Ta teď úspěšně dokončila převzetí společnosti Emirates Bustanica,...

Od svého uvedení na trh v červenci 2022...