×

CZECH 100 BEST – KONFERENCE KLÍČOVÉ FAKTORY ÚSPĚCHU – STREAM SLEDUJTE ZDE V PÁTEK 26. LISTOPADU 2021 OD 9 HODIN

Sobota 27. listopadu 2021
Přihlásit se / Zaregistrovat se

Dveře otevřené veřejnosti, podnikatelům, neziskovkám i dětem

V Českých Budějovicích bude sobota patřit robotům

Jihočeská hospodářská komora při příležitosti 20. výročí od svého založení připravila na pátek 22. října pro veřejnost Den otevřených dveří, kterým chce přiblížit své služby pro firmy a podnikatele, ale nabídnout i zajímavý networking. Pro příchozí návštěvníky je připravena také Komorová poradna, v rámci níž budou moci zájemci konzultovat podnikatelské dotazy. Nebudou chybět ani ukázky projektů neziskového sektoru nebo virtuální reality. Program bude pokračovat i v sobotu 23. října, a to zábavným Dnem s robotem pro děti a rodiče.

Dominika Krejčířová ikona hodiny20. 10. 2021 16:08
Foto: Shutterstock.com Foto: Shutterstock.com

„Při příležitosti letošního 20. výročí od našeho založení v roce 2001 chceme veřejnosti zase o něco více přiblížit naše aktivity, ale i nabídku služeb pro firmy a podnikatele, pro které tu jsme. Den otevřených dveří nám proto přišel jako vhodná forma setkání s veřejností a zároveň jako forma networkingu mezi podnikateli,“ přibližuje Luděk Keist, ředitel Jihočeské hospodářské komory (Jhk). Dále dodává, že kromě networkingu se mohou podnikatelé těšit i na Komorovou poradnu, v rámci níž budou moci zájemci konzultovat své dotazy s externími odborníky z oboru marketingu, realit, firemního poradenství, pojišťovnictví, práva či daní.

„Chceme také podpořit neziskový sektor, který je nedílnou součástí podnikatelského prostředí. Proto jsme na Den otevřených dveří pozvali také zástupce neziskových organizací, kteří zde budou prezentovat zajímavé projekty. Jeden z nich chceme následně podpořit, a to prostřednictvím finančního příspěvku, který vybereme v rámci dražby obrazu od podnikatelky Moniky Vrhelové,“ říká Luděk Keist a vybízí, ať zájemci sledují sociální sítě Jihočeské hospodářské komory, kde budou zveřejněny podrobné informace.

Veřejnost po celý pátek bude moci navštívit prostory centrály Jihočeské hospodářské komory v Českých Budějovicích, kde budou pro návštěvníky v rámci celodenního programu k dispozici zaměstnanci komory. Celou akci odstartuje slavnostní zahájení s partnery a jihočeskými institucemi, od 10.30 hod. pak začne program pro veřejnost, který potrvá do odpoledních 16 hodin.

Den otevřených dveří bude pokračovat i v sobotu 23. října a bude věnovaný především dětem a rodičům. Ti si budou moci na takzvaný Den s robotem vyzkoušet sestavení a programování robotů, připraveny jsou i soutěže a zábavný program, který společně s komorou připravila Jihočeská společnost pro rozvoj lidských zdrojů, jež s Jihočeskou hospodářskou komorou úzce spolupracuje. Dne s robotem se mohou zúčastnit děti i rodiče zcela bezplatně, pouze je nutné se registrovat. „V průběhu dne máme pro malé návštěvníky i rodiče připravenou také ukázku virtuální a rozšířené reality. K dispozici bude drobné občerstvení, prezentovat se zde budou také podnikatelé se svými lokálními produkty,“ dodává Luděk Keist a současně tímto zve všechny zájemce z řad zástupců firem, ale i začínající podnikatele, aby využili příležitosti setkat se se zajímavými hosty a navázali nové kontakty.

Nejnovější články

Ocenění
Známe sto nejlepších českých firem 2021

1 ČEZ, A. S. 2 ŠKODA AUTO A.S....

CESTOVNÍ RUCH & HOTELNICTVÍ ESO TRAVEL A.S. FLY...

Pohled z praxe
Práce z domova opět vládne kancelářským oborům

I když v létě, po odeznění jarní vlny pandemie,...

Home office se neukázal jen jako dobrou zbraní...

Aktuality
Green Deal ve světle zelené příležitosti

Den TA ČR 2021 se koná pod záštitou...

Závěrečná konference proběhne formou virtuálního pořadu 2. 12....

Udílení Cen TA ČR se po dlouhém zvažování...

Nejnovější Aktivity HK ČR

Aktivity HK ČR
Reakce Gastronomické sekce Hospodářské komory ke krizovým opatřením vlády

jsme zklamáni tím, že se vláda nepoučila z...

Za Gastronomickou sekci Hospodářské komory reakci podepsali Tomáš...

Aktivity HK ČR
Mezi podnikateli roste nervozita

Za prvé, zvážit, zda kompenzační opatření není třeba...

Z tohoto pohledu Hospodářská komora chce hlasitě připomenout,...

Aktivity HK ČR
Vladimír Dlouhý: Programy musí být nastartovány rychle a se zárukou

„V prvé řadě zdůrazňujeme, že podnikatelé chtějí podnikat,...

„Odcházející vláda by měla podnikatele ujistit, že její...