×

MICE – speciální příloha časopisu KOMORA

Pátek 22. září 2023
Přihlásit se / Zaregistrovat se
ikona hodiny30. 6. 2023 17:18

Coralové léto zahájeno

Pohodovou plavbou po Vltavě zahájila cestovní kancelář Coral Travel CZ svou hlavní, letní sezónu. Moderní loď Agnes de Bohemia, provozovaná společností Prague Boats, se včera zaplnila nejen zástupci cestovní kanceláře samotné, ale zejména jejími provizními prodejci.

Daniel Mrázek autor

Foto: Coral Travel Cestovní kancelář Coral Travel pozvala své partnery na plavbu po Vltavě Foto: Coral Travel

 

Coral Travel si své partnery hýčká,“ zdůraznila při zahájení plavby Klára Hálková, vedoucí marketingového oddělení Coral Travel CZ. A právě to bylo důvodem, proč se cestovní kancelář rozhodla se svými provizními prodejci přivítat nadcházející léto. „Jménem naší firmy bych vám chtěla poděkovat za spolupráci v uplynulých několika měsících. Začátky jsou náročné pro všechny strany a vy nám v tom našem začátku hodně pomáháte, vyzdvihla.

Cestovní kancelář Coral Travel na český trh vstoupila koncem loňského roku. V mezinárodním měřítku ale žádným nováčkem v cestovním ruchu rozhodně není. Skupina vznikla v roce 1992 pod názvem OTI Holding, v loňském roce se název změnil na Coral Travel Group. V současné době zastřešuje činnost 37 společností ve 22 zemích a je aktivní v celé řadě odvětví turismu, jako jsou cestovní kanceláře, ubytovací služby, destinační management, průvodcovské služby, informační technologie i bezpečnostní servis. Klíčovou součástí skupiny je od roku 2001 řetězec cestovních kanceláří Coral Travel, který úspěšně působí v Polsku, Německu, Turecku, Švýcarsku a dalších státech Evropy. Celkově nabízí lety do 90 destinací ve 40 různých zemích a ročně zajistí dovolenou pro více než tři miliony zákazníků.

Český trh se zájezdy rozvíří Coral Travel

Nejlepší partnery čeká příjemná odměna

Včerejší plavba po Vltavě samozřejmě nebyla pro Coral Travel CZ prvním hromadným setkáním s partnery. Nová společnost se jim představila už v dubnu během roadshow po České republice. „V dubnu na roadshow jsem zmiňovala důležitost partnerství s cestovními agenturami a že je pro nás stěžejní vaše zpětná vazba a spokojenost,“ připomněla včera na lodi Klára Hálková. Bez toho podle ní nelze zájezdy úspěšně prodávat. „Té zpětné vazby se nám prakticky denně dostává a jsme za ni moc rádi, pochvalovala si.

Horká nabídka Coral Travel byla představena

Vedoucí margetingu Coral Travel CZ zároveň přítomné zástupce prodejců potěšila zprávou, že ty nejlepší čeká letos na podzim cesta do Turecka, kde má Coral Travel Group své hlavní sídlo.

Taneční vystoupení i bohatý raut

Po proslovu Kláry Hálkové si už ale účastníci akce užili příjemnou a zejména pohodlnou plavbu. Moderní loď Agnes de Bohemia plula téměř neslyšně a bez houpání. A protože plavba se uskutečnila na nejkrásnějším úseku pražské Vltavy, tedy mezi Čechovým mostem a Podolím, naskytly se ojedinělé pohledy z řeky na Karlův most, Pražský hrad i bájný Vyšehrad.

Foto: Coral Travel Plavbu zpříjemnila břišní tanečnice Helča Foto: Coral Travel

Plavbu ještě více zpříjemnilo vystoupení mladé břišní tanečnice Helči a chybět nemohlo ani dobré jídlo a pití. Odvážnější účastnice (ale i jeden účastník!) si pak pod vedením Helči samy břišní tance vyzkoušely. A šlo jim to skvěle!

Články autora Daniel Mrázek

Nejnovější články

Názory
Úsudek, invence, zkušenost a odbornost zůstanou doménou lidí

Každý si mohl vyzkoušet, že umělá inteligence umí...

Jsem toho názoru, že revoluce nepřijde za rok...

Trendy
Dny AI představí samořiditelná auta i roboty

Dny AI 2023 odstartují 9. října v Brně,...

Nejširší záběr aplikací AI představí sekce zaměřené na...

Poslední sekce cílí na výzkum a veřejnou správu....

Expertní pohled
Efektivní komunikace s novináři aneb Jak na tiskovou zprávu

Tisková zpráva totiž představuje jeden z nejdůležitějších nástrojů...

Důležité jsou také citace, které dodávají tiskové zprávě...

Nejnovější Aktuality

Aktuality
Potřebujeme flexibilnější pravidla pro řidiče zájezdových autobusů

EHSV přijal text zaměstnavatelské skupiny, který volá po...

Sami řidiči prostřednictvím svých profesních asociací očekávají, že...

Aktuality
Na co všechno a za jakých podmínek lze získat dotace?

Stavební veletrh FOR ARCH v září proběhne již...

Jaké novinky se letos chystají? Za program Nová...

Co je možné v současnosti modernizovat a budovat...

Aktuality
Česká technologie pomáhá FBI hledat pohřešované děti

Od roku 2018, kdy Apify spojil své síly...

Zatím se iniciativa soustředí jen na Egypt, ale...